Телевізор 65" Philips 65HFL6014U/12 LED 4K Ultra HD Smart TV 60 Гц Dolby Atmos
Код: CS01261680
Телевізор 65" Philips 65HFL6014U/12 LED 4K Ultra HD Smart TV 60 Гц Dolby Atmos, фото №1
Уцінка
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    65 "
  • Роздільна здатність екрану
    3840 x 2160
  • Тип тюнера
    DVB-S (супутникове), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове), DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне)
Переглянути всі характеристики
Немає в наявності
Продавець: ONE-shop
Стан: Уцінка
Гарантія: 1 місяць
ONE-shop
2753 відгуки, 94% позитивних
Опис та характеристики
Екран 65" LED 3840 x 2160 4K Ultra HD / 60 Гц / Dolby Atmos / Wi-Fi / 2 x 10 Вт / 3 x HDMI / 2 x USB / VESA 400 x 200 мм / Smart TV / 25.2 кг
Знайшли помилку?
  • Рік випуску2019
  • Тип установкиНастольное
  • EAN8718863018514
  • ПризначенняДомашні кінотеатриДля вітальні
  • Діагональ екрану65 "
  • Формат роздільної здатності екрану4K
  • Тип матриціLED
  • Максимальна частота оновлення60 Гц
  • Форма екрануПлоский
  • Система кольоровостіPALSECAMNTSC
  • Інтерфейси і підключення3 х HDMI
  • Бездротові технологіїWi-Fi
  • Встановлена операційна системаAndroid
  • Звукова системаДТСDolby Atmos
  • Загальна потужність звуку20 Вт