Стяжки кабельні пластикові 4,8x300мм UV BLACK TS1148300B
Стяжки кабельні пластикові 4,8x300мм UV BLACK TS1148300B, фото №1
Опис та характеристики
Колір: чорний
Ширина стрічки: 4,8 мм
Довжина стрічки: 300 мм
Сертифіковано
Знайшли помилку?
  • Длина300мм
  • МатериалНейлон
  • Ширина4.8мм
  • БрендBradas
  • SKU1253
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар