Стяжки кабельні пластикові 4,8x200мм UV BLACK TS1148200B
Стяжки кабельні пластикові 4,8x200мм UV BLACK TS1148200B, фото №1
Готовий до відправки
Кешбек +10 бонусів
Super Instrument
Немає відгуків
Опис та характеристики
Тип: одноразова
Матеріал: нейлон 6-6
Колір: чорний
Ширина стрічки: 4,8 мм
Довжина стрічки: 200 мм
Сертифіковано
Знайшли помилку?
  • Длина200мм
  • МатериалНейлон
  • Ширина4.8мм
  • БрендBradas
  • SKU1250
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар