Сонцезахисні окуляри Ray-Ban RB2204-901/32-54 Чорний
Код: CS02150144
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban RB2204-901/32-54 Чорний, фото №1
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban RB2204-901/32-54 Чорний, фото №2
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban RB2204-901/32-54 Чорний, фото №3
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban RB2204-901/32-54 Чорний, фото №4
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban RB2204-901/32-54 Чорний, фото №5
  • Розміри
    15,24 х 5,08 х 5,08 см
  • Вага
    105 г
Переглянути всі характеристики
9 462
В наявності
Доставка товару з ЄС
Кешбек +189 бонусів
Synthetic EU
187 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
Максимальний захист завдяки мінеральним скляним лінзам
Комфорт і ідеальна посадка
Оправа з якісного пластику легка, але дуже міцна. Довжина завушника 145 мм забезпечує надійну фіксацію без тиску на скроні, місток 20 мм добре сидить на більшості носів, а розмір лінз 54 мм створює елегантний, не надто великий силует. Окуляри не сповзають, не залишають слідів і комфортно носяться годинами — чи то за кермом, чи під час тривалої прогулянки. Ray-Ban RB2204 створені для того, щоб ви забували про них на обличчі й просто насолоджувалися сонцем.
Вічна класика, яка не виходить з моди
Знайшли помилку?
  • Форма оправыПанто
  • СтатьУнісекс
  • Тип лінзиГрадієнт
  • Розмір містка20 мм
  • Довжина завушника145 мм