Код: CS03017229
Шліфувальна машина STANLEY SXGB150E 330 Вт 2 шліфувальні диски діаметр 150 мм основа з чавуну зернистість 36 і 60, фото №1
Шліфувальна машина STANLEY SXGB150E 330 Вт 2 шліфувальні диски діаметр 150 мм основа з чавуну зернистість 36 і 60, фото №2
Шліфувальна машина STANLEY SXGB150E 330 Вт 2 шліфувальні диски діаметр 150 мм основа з чавуну зернистість 36 і 60, фото №3
Шліфувальна машина STANLEY SXGB150E 330 Вт 2 шліфувальні диски діаметр 150 мм основа з чавуну зернистість 36 і 60, фото №4
В наявності
Доставка товару з ЄС
Кешбек +241 бонусів
Гарантія
12 міс.
Повернення 14 днів
Synthetic EU
187 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
Професійний стенд STANLEY 330W з майстернею для шліфування з 2 шліфувальними дисками діаметром 150 x 20 x 12.7 мм, зернистість 36 і 60.
Індукційний двигун потужністю 330 Вт, потужний та тихий.
Швидкість обертання 2980 об/хв.
Чавунна основа з інтегрованою збільшувальною лупою та іскрозахистом.
Захист від вібрацій і нахилу.
Всі види обробки: полірування, шліфування та грубе шліфування.
Розміри: 390 x 260 x 270 мм.
Вага: 9 кг.
Знайшли помилку?
  • Розміри39 x 26 x 27 см; 10 кг
  • Вага10 кг
  • БрендStanley
  • Гарантія12 міс.
  • SKU101630515
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар
Шліфувальна машина STANLEY SXGB150E 330 Вт 2 шліфувальні диски діаметр 150 мм основа з чавуну зернистість 36 і 60