Праска TORNADO TSS-2400D 2400 W 280 g/min керамічна підошва бірюзова/біла
Код: CS03017237
Праска TORNADO TSS-2400D 2400 W 280 g/min керамічна підошва бірюзова/біла, фото №1
Праска TORNADO TSS-2400D 2400 W 280 g/min керамічна підошва бірюзова/біла, фото №2
Праска TORNADO TSS-2400D 2400 W 280 g/min керамічна підошва бірюзова/біла, фото №3
Праска TORNADO TSS-2400D 2400 W 280 g/min керамічна підошва бірюзова/біла, фото №4
В наявності
Доставка товару з ЄС
Кешбек +176 бонусів
Гарантія
12 міс.
Повернення 14 днів
Synthetic EU
187 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
Продуктивність: Потужна парова праска 2400 W із паровим ударом 280 g/min для ефективного прасування.
Дизайн: Привабливе бірюзово-біле забарвлення та ергономічна форма для комфортного використання.
Керування кабелем: Практичний кабель довжиною 1.8 m забезпечує свободу рухів.
Розміри: Компактні габарити — ширина 210 mm, глибина 385 mm, висота 302 mm для зручного зберігання.
Знайшли помилку?
  • КолірБірюзовийБілий
  • БрендTornado
  • Гарантія12 міс.
  • SKU101630523
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар