Портативний монітор 15.6'' Cocopar Y156FH7LS Full HD IPS 60 Гц Black
Код: CS02711729
Портативний монітор 15.6'' Cocopar Y156FH7LS Full HD IPS 60 Гц Black, фото №1
Портативний монітор 15.6'' Cocopar Y156FH7LS Full HD IPS 60 Гц Black, фото №2
Портативний монітор 15.6'' Cocopar Y156FH7LS Full HD IPS 60 Гц Black, фото №3
Портативний монітор 15.6'' Cocopar Y156FH7LS Full HD IPS 60 Гц Black, фото №4
Портативний монітор 15.6'' Cocopar Y156FH7LS Full HD IPS 60 Гц Black, фото №5
Портативний монітор 15.6'' Cocopar Y156FH7LS Full HD IPS 60 Гц Black, фото №6
Портативний монітор 15.6'' Cocopar Y156FH7LS Full HD IPS 60 Гц Black, фото №7
Портативний монітор 15.6'' Cocopar Y156FH7LS Full HD IPS 60 Гц Black, фото №8
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    15.6 "
  • Роздільна здатність екрану
    1920 х 1080
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    300 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    60 Гц
  • Час відгуку
    4 мс
  • Ігрові функції
    AMD FreeSync
  • Інтерфейси та підключення
    1 x Mini-HDMI 1.4, 2 x USB Type-C, 3.5 mm Mini-Jack
  • Функції та можливості
    Вбудовані динаміки
Переглянути всі характеристики
Знижка-21% до 17 May
Бонусами
до 99 %
Частинами
4 платежі
Кешбек +83 бонусів
Гарантія
12 міс.
Повернення 14 днів
ONE-shop
2753 відгуки, 94% позитивних
Опис та характеристики
Професійна якість зображення та захист зору
Максимальна універсальність та підключення «в один кабель»
Ультратонкий дизайн та вбудована підставка
Знайшли помилку?
  • МодельCocopar Y156FH7LS
  • ПризначенняПортативні
  • VESA75 x 75 мм
  • Діагональ екрану15.6 "
  • Роздільна здатність матриціFull HD
  • Тип матриціIPS
  • Яскравість дисплея300 кд/м²
  • Поверхня екрануМатова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануПлоский
  • Тип підсвічуванняWLED (світлодіодне підсвічування)
  • Глибина кольору8 бит
  • Технології поліпшення зображенняHDRFlicker-Free
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Кількість кольорів екрану16.7 млн
  • Ігрові функціїAMD FreeSync
  • Потужність динаміків2 х 1 Вт
  • NTSC72 %
  • Клас енергоефективностіA
  • Річне споживання енергії18 кВт·ч
  • Споживча потужність (в режимі очікування)0.5 Вт
  • Вага1.4 кг
  • Розміри355 x 225 x 10 мм