Ноутбук 17.3" Energizer EnergyBook (L17-N41-82AZ) Intel Celeron J4125 RAM 8GB SSD 256GB Windows 11 (UKR)
Код: CS03054652
Ноутбук 17.3" Energizer EnergyBook (L17-N41-82AZ) Intel Celeron J4125 RAM 8GB SSD 256GB Windows 11 (UKR), фото №1
Ноутбук 17.3" Energizer EnergyBook (L17-N41-82AZ) Intel Celeron J4125 RAM 8GB SSD 256GB Windows 11 (UKR), фото №2
Ноутбук 17.3" Energizer EnergyBook (L17-N41-82AZ) Intel Celeron J4125 RAM 8GB SSD 256GB Windows 11 (UKR), фото №3
Ноутбук 17.3" Energizer EnergyBook (L17-N41-82AZ) Intel Celeron J4125 RAM 8GB SSD 256GB Windows 11 (UKR), фото №4
Ноутбук 17.3" Energizer EnergyBook (L17-N41-82AZ) Intel Celeron J4125 RAM 8GB SSD 256GB Windows 11 (UKR), фото №5
Ноутбук 17.3" Energizer EnergyBook (L17-N41-82AZ) Intel Celeron J4125 RAM 8GB SSD 256GB Windows 11 (UKR), фото №6
Ноутбук 17.3" Energizer EnergyBook (L17-N41-82AZ) Intel Celeron J4125 RAM 8GB SSD 256GB Windows 11 (UKR), фото №7
Ноутбук 17.3" Energizer EnergyBook (L17-N41-82AZ) Intel Celeron J4125 RAM 8GB SSD 256GB Windows 11 (UKR), фото №8
Ноутбук 17.3" Energizer EnergyBook (L17-N41-82AZ) Intel Celeron J4125 RAM 8GB SSD 256GB Windows 11 (UKR), фото №9
Уцінка
-10%
знижки для ЗСУ
  • Вид ноутбука
    Для роботи та навчання
  • Формат роздільної здатності екрану
    HD
  • Діагональ екрану
    17.3 "
  • Роздільна здатність екрану
    1600 x 900
  • Тип матриці
    TN
  • Кількість ядер процесора
    4
  • Процесор
    Intel Celeron J4125
  • Частота процесора
    2.0 - 2.7 ГГц
  • Об'єм SSD
    256 ГБ
  • Місткість оперативної пам'яті
    8 ГБ
  • Відеокарта
    Intel UHD Graphics 600
  • Встановлена ​​операційна система
    Windows 11
  • Вага
    2.5 кг
Переглянути всі характеристики
4 ГБ8 ГБ
Об'єм SSD:  256 ГБ
128 ГБ256 ГБ
Знижка-13% до 20 May
Бонусами
до 25 %
Частинами
5 платежів
Частинами
5 платежів
Кешбек +210 бонусів
Гарантія
3 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: Synthetic
Стан: Уцінка
Гарантія: 3 місяці
Виставковий. Стан близький до нового. Присутній ледь помітний битий піксель.
Synthetic
1412 відгуки, 96% позитивних
Опис та характеристики
Екран 17.3" TN (1600 х 900) HD / Intel Celeron J4125 2.0 - 2.7 ГГц (4/4 ядра) / RAM 8 ГБ DDR4 / SSD 256 ГБ / Intel UHD Graphics 600 / Wi-Fi 5 / Bluetooth 4.2 / Цифровий блок клавіатури / Картрідер / UKR розкладка / Windows 11 / 2.5 кг
Великий екран для максимального комфорту
Стабільна продуктивність для щоденних завдань
Сучасні інтерфейси та бездротовий зв'язок
Стильний дизайн та автономність
Знайшли помилку?
  • Вид ноутбукаДля роботи та навчання
  • Діагональ екрану17.3 "
  • Тип матриціTN
  • Частота оновлення екрану60 Гц
  • Поверхня екрануМатова
  • Яскравість дисплея220 кд/м²
  • Кількість ядер процесора4
  • ПроцесорIntel Celeron J4125
  • Сімейство процесораIntel Celeron
  • Кодова назва процесораGemini Lake Refresh
  • Підтримувані частоти пам'яті2400 МГц
  • Об'єм SSD256 ГБ
  • Тип оперативної пам'ятіDDR4
  • Кількість слотів оперативної пам'ятіВбудована
  • ОсобливостіТонкий корпусПасивне охолодження (безшумний)
  • Тип відеокартиВбудована
  • Виробник чіпа відеокартиIntel
  • Бездротові технологіїBluetoothWi-Fi
  • Версія Bluetooth4.2
  • Стандарт Wi-FiWi-Fi 5 (802.11ac)
  • ІнтерфейсиminiHDMI3.5 mm Mini-JackDC-IN1 x USB Type-C2 x USB 3.0 Type-ACard Reader
  • Веб-камера0.3 МП
  • Розкладка клавіатуриУкраїнськаРосійська
  • Матеріал корпусуПластик
  • Тип акумулятораLi-Ion
  • Ємність батареї41 Вт·год
  • Час роботи від акумулятора7 год
  • КолірСірий
  • Габарити400 x 255 x 20 мм