Ноутбук 14" Asus VivoBook S14 S435EA-KC032W Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB SSD 512GB 17год батарея Win11 (UKR)
Код: CS01791761
Ноутбук 14" Asus VivoBook S14 S435EA-KC032W Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB SSD 512GB 17год батарея Win11 (UKR), фото №1
Ноутбук 14" Asus VivoBook S14 S435EA-KC032W Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB SSD 512GB 17год батарея Win11 (UKR), фото №2
Ноутбук 14" Asus VivoBook S14 S435EA-KC032W Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB SSD 512GB 17год батарея Win11 (UKR), фото №3
Ноутбук 14" Asus VivoBook S14 S435EA-KC032W Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB SSD 512GB 17год батарея Win11 (UKR), фото №4
Ноутбук 14" Asus VivoBook S14 S435EA-KC032W Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB SSD 512GB 17год батарея Win11 (UKR), фото №5
Ноутбук 14" Asus VivoBook S14 S435EA-KC032W Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB SSD 512GB 17год батарея Win11 (UKR), фото №6
Ноутбук 14" Asus VivoBook S14 S435EA-KC032W Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB SSD 512GB 17год батарея Win11 (UKR), фото №7
Ноутбук 14" Asus VivoBook S14 S435EA-KC032W Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB SSD 512GB 17год батарея Win11 (UKR), фото №8
Ноутбук 14" Asus VivoBook S14 S435EA-KC032W Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB SSD 512GB 17год батарея Win11 (UKR), фото №9
Ноутбук 14" Asus VivoBook S14 S435EA-KC032W Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB SSD 512GB 17год батарея Win11 (UKR), фото №10
Продано
Б/В
-10%
знижки для ЗСУ
  • Вид ноутбука
    Ультрабук, Для роботи та навчання
  • Формат роздільної здатності екрану
    Full HD
  • Діагональ екрану
    14 "
  • Роздільна здатність екрану
    1920 x 1080
  • Тип матриці
    IPS
  • Процесор
    Intel Core i5-1135G7
  • Частота процесора
    2.4 - 4.2 ГГц
  • Кількість ядер процесора
    4
  • Місткість оперативної пам'яті
    8 ГБ
  • Об'єм SSD
    512 ГБ
  • Відеокарта
    Intel Iris Xe Graphics
  • Встановлена ​​операційна система
    Windows 11
  • Вага
    1.3 кг
Переглянути всі характеристики
Продано
Продавець: Synthetic
Стан: Б/В Хороший
Гарантія: 1 місяць
Synthetic
1412 відгуки, 96% позитивних
Опис та характеристики
Екран 14" IPS (1920 х 1080) Full HD / Intel Core i5-1135G7 2.4 - 4.2 ГГц (4/8 ядра) / RAM 8 ГБ LPDDR4x / SSD 512 ГБ / Intel Iris Xe Graphics / Wi-Fi 6 / Bluetooth 5.0 / До 17 годин автономної роботи / Алюмінієвий корпус / Швидка зарядка / Сканер відбитку пальців / Сертифікація Intel Evo / UKR розкладка / Windows 11 / 1.3 кг
У ритмі сучасності
Мобільність без обмежень
Дисплей NanoEdge
Потужність для будь-яких завдань
Довготривала автономність
Ноутбук оснащений акумулятором ємністю 67 Вт·год, що забезпечує до 17 годин автономної роботи. Це дозволяє користувачу залишатися продуктивним протягом всього дня, не турбуючись про зарядку. Технологія швидкого заряджання піднімає рівень заряду з 0 до 60% за 49 хвилин, дозволяючи швидко повернутися до роботи.
Знайшли помилку?
  • Вид ноутбукаУльтрабукДля роботи та навчання
  • Діагональ екрану14 "
  • Частота оновлення екрану60 Гц
  • Тип матриціIPS
  • Поверхня екрануАнтиблікова
  • Яскравість дисплея400 кд/м²
  • ПроцесорIntel Core i5-1135G7
  • Сімейство процесораIntel Core i5
  • Покоління процесора Intel11-е покоління
  • Кількість ядер процесора4
  • Кількість потоків8
  • Тип оперативної пам'ятіLPDDR4X
  • Кількість слотів оперативної пам'ятіВбудована
  • Підтримувані частоти пам'яті4266 МГц
  • ОсобливостіСканер відбитка пальцівTPM модульШвидка зарядкаМеталічний корпус
  • Об'єм SSD512 ГБ
  • Тип відеокартиВбудована
  • Виробник чіпа відеокартиIntel
  • ІнтерфейсиUSB 2.0HDMI 1.42 x Thunderbolt 43.5 mm Mini-Jack1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • Бездротові технологіїWi-FiBluetooth
  • Версія Bluetooth5.0
  • Стандарт Wi-FiWi-Fi 6 (802.11ax)
  • Розкладка клавіатуриУкраїнськаРосійська
  • Тип акумулятораLi-Ion
  • Ємність батареї67 Вт·год
  • Час роботи від акумулятора17 год
  • Матеріал корпусуАлюміній
  • КолірЗелений
  • Габарити322.2 х 204 х 15.9 мм