Ноутбук 14" ASUS ROG Zephyrus G14 (GA401QM-G14.R73060) Gaming AMD Ryzen 7 5800HS RAM 16GB SSD 1TB GeForce RTX 3060 Win11 Алюмінієвий корпус (UKR)
Код: CS01784532
Ноутбук 14" ASUS ROG Zephyrus G14 (GA401QM-G14.R73060) Gaming AMD Ryzen 7 5800HS RAM 16GB SSD 1TB GeForce RTX 3060 Win11 Алюмінієвий корпус (UKR), фото №1
Ноутбук 14" ASUS ROG Zephyrus G14 (GA401QM-G14.R73060) Gaming AMD Ryzen 7 5800HS RAM 16GB SSD 1TB GeForce RTX 3060 Win11 Алюмінієвий корпус (UKR), фото №2
Ноутбук 14" ASUS ROG Zephyrus G14 (GA401QM-G14.R73060) Gaming AMD Ryzen 7 5800HS RAM 16GB SSD 1TB GeForce RTX 3060 Win11 Алюмінієвий корпус (UKR), фото №3
Ноутбук 14" ASUS ROG Zephyrus G14 (GA401QM-G14.R73060) Gaming AMD Ryzen 7 5800HS RAM 16GB SSD 1TB GeForce RTX 3060 Win11 Алюмінієвий корпус (UKR), фото №4
Ноутбук 14" ASUS ROG Zephyrus G14 (GA401QM-G14.R73060) Gaming AMD Ryzen 7 5800HS RAM 16GB SSD 1TB GeForce RTX 3060 Win11 Алюмінієвий корпус (UKR), фото №5
Ноутбук 14" ASUS ROG Zephyrus G14 (GA401QM-G14.R73060) Gaming AMD Ryzen 7 5800HS RAM 16GB SSD 1TB GeForce RTX 3060 Win11 Алюмінієвий корпус (UKR), фото №6
Ноутбук 14" ASUS ROG Zephyrus G14 (GA401QM-G14.R73060) Gaming AMD Ryzen 7 5800HS RAM 16GB SSD 1TB GeForce RTX 3060 Win11 Алюмінієвий корпус (UKR), фото №7
Ноутбук 14" ASUS ROG Zephyrus G14 (GA401QM-G14.R73060) Gaming AMD Ryzen 7 5800HS RAM 16GB SSD 1TB GeForce RTX 3060 Win11 Алюмінієвий корпус (UKR), фото №8
Ноутбук 14" ASUS ROG Zephyrus G14 (GA401QM-G14.R73060) Gaming AMD Ryzen 7 5800HS RAM 16GB SSD 1TB GeForce RTX 3060 Win11 Алюмінієвий корпус (UKR), фото №9
Ноутбук 14" ASUS ROG Zephyrus G14 (GA401QM-G14.R73060) Gaming AMD Ryzen 7 5800HS RAM 16GB SSD 1TB GeForce RTX 3060 Win11 Алюмінієвий корпус (UKR), фото №10
-10%
знижки для ЗСУ
  • Вид ноутбука
    Ігровий, Для роботи та навчання
  • Формат роздільної здатності екрану
    Full HD
  • Діагональ екрану
    14 "
  • Роздільна здатність екрану
    1920 x 1080
  • Тип матриці
    IPS
  • Процесор
    AMD Ryzen 7 5800HS
  • Кількість ядер процесора
    8
  • Місткість оперативної пам'яті
    16 ГБ
  • Об'єм SSD
    512 ГБ
  • Відеокарта
    GeForce RTX 3060
  • Встановлена ​​операційна система
    Windows 11
  • Вага
    1.7 кг
Переглянути всі характеристики
49 999
Немає в наявності
Synthetic
1411 відгук, 96% позитивних
Опис та характеристики
Екран 14" IPS (1920 х 1080) Full HD / AMD Ryzen 7 5800HS 2.8 - 4.4 ГГц (8/16 ядер) / RAM 16 ГБ DDR4 / SSD 1 ТБ / NVIDIA GeForce RTX 3060 6 ГБ / Wi-Fi 6 / Bluetooth 5.1 / Алюмінієвий корпус / Dolby Atmos / Сканер відбитку пальців / Підсвічування клавіш / UKR розкладка / Windows 11 / 1.7 кг
Інтелектуальне рішення
Чіткий геймерський дисплей
Сертифікація Pantone
Об’ємний звук
Інтелектуальне шумозаглушення
У постійній боєготовності
Цей ноутбук є уособленням ідеального балансу між швидкістю та портативністю. Убудований акумулятор ємністю 76 Вт·год гарантує тривалий час автономної роботи, і його легко підзарядити в мобільних умовах, використовуючи зовнішній акумулятор та інтерфейс USB-C. Мобільності пристрою сприяє і сучасний модуль Wi-Fi 6, який підтримує високошвидкісне підключення до бездротових мереж. Його пропускної здатності з лишком вистачить для відеодзвінків за допомогою вбудованої вебкамери.
Комфорт для рук
Ексклюзивна технологія ROG Overstroke дозволяє збільшити такий важливий для геймерів параметр як кількість дій на хвилину за рахунок більш раннього спрацьовування клавіші – задовго до її повного натискання. При цьому загальна глибина ходу клавіші збільшена до 1,7 мм, що додає комфорту при тривалому наборі тексту.
Ігрові клавіші
Знайшли помилку?
  • Вид ноутбукаІгровийДля роботи та навчання
  • Діагональ екрану14 "
  • Частота оновлення екрану144 Гц
  • Тип матриціIPS
  • Поверхня екрануАнтиблікова
  • ПроцесорAMD Ryzen 7 5800HS
  • Сімейство процесораAMD Ryzen 7
  • Кількість ядер процесора8
  • Кількість потоків16
  • Тип оперативної пам'ятіDDR4
  • Кількість слотів оперативної пам'ятіВбудована + 1 слот
  • Підтримувані частоти пам'яті3200 МГц
  • Об'єм SSD512 ГБ
  • Тип відеокартиДискретна
  • ВідеокартаGeForce RTX 3060
  • Виробник чіпа відеокартиNVIDIA
  • Об'єм вбудованої відеопам'яті6 ГБ
  • Інтерфейси3.5 mm Mini-JackDC-IN2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C1 x HDMI 2.02 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • Бездротові технологіїWi-FiBluetooth
  • Версія Bluetooth5.1
  • Стандарт Wi-FiWi-Fi 6 (802.11ax)
  • Розкладка клавіатуриУкраїнськаРосійська
  • Тип акумулятораLi-Ion
  • Ємність батареї76 Вт·год
  • Матеріал корпусуАлюмінійМагнієвий сплав
  • КолірБілий
  • Габарити324 х 222 х 19.9 мм