Монитор портативний 15.8" IVV BYD158FC1 Full HD IPS 60 Гц
Код: CS02507967
Монитор портативний 15.8" IVV BYD158FC1 Full HD IPS 60 Гц, фото №1
Монитор портативний 15.8" IVV BYD158FC1 Full HD IPS 60 Гц, фото №2
Монитор портативний 15.8" IVV BYD158FC1 Full HD IPS 60 Гц, фото №3
Монитор портативний 15.8" IVV BYD158FC1 Full HD IPS 60 Гц, фото №4
Монитор портативний 15.8" IVV BYD158FC1 Full HD IPS 60 Гц, фото №5
Монитор портативний 15.8" IVV BYD158FC1 Full HD IPS 60 Гц, фото №6
Монитор портативний 15.8" IVV BYD158FC1 Full HD IPS 60 Гц, фото №7
Уцінка
-10%
знижки для ЗСУ
  • Роздільна здатність екрану
    1920 х 1080
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    250 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    60 Гц
  • Ігрові функції
    AMD FreeSync
  • Інтерфейси та підключення
    1 x Mini-HDMI 1.4, 3.5 mm Mini-Jack, 2 x USB Type-C
  • Функції та можливості
    Вбудовані динаміки
Переглянути всі характеристики
4 799
Готовий до відправки
Бонусами
до 25 %
Частинами
5 платежів
Частинами
5 платежів
Кешбек +96 бонусів
Гарантія
3 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: Synthetic
Стан: Уцінка
Гарантія: 3 місяці
Виставковий. Стан близький до нового. Присутні незначні подряпини корпуса. Комплектація: на фото.
Synthetic
1411 відгук, 96% позитивних
Опис та характеристики
Збільшена діагональ для максимального комфорту
Висока якість зображення: Full HD та IPS‑матриця
Портативність і гнучкість використання
Ідеальний для роботи, навчання і мультимедіа
Знайшли помилку?
  • ПризначенняПортативні
  • Роздільна здатність матриціFull HD
  • Тип матриціIPS
  • Яскравість дисплея250 кд/м²
  • Поверхня екрануМатова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануПлоский
  • Тип підсвічуванняWLED (світлодіодне підсвічування)
  • Технології поліпшення зображенняLow Blue LightHDR
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Кількість кольорів екрану16.7 млн
  • Ігрові функціїAMD FreeSync
  • Функції та можливостіВбудовані динаміки
  • sRGB100 %
  • Колір корпусуЧорний
  • Вага770 г
  • Розміри з підставкою‎380 x 250 x 60 мм
  • Діагональ екрану15.8 "
  • БрендIVV
  • SKU100613721
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар