Монітор портативний 15.6" MOMODS GS156DM2 Full HD IPS 60 Гц
Код: CS02212367
Монітор портативний 15.6" MOMODS GS156DM2 Full HD IPS 60 Гц, фото №1
Монітор портативний 15.6" MOMODS GS156DM2 Full HD IPS 60 Гц, фото №2
Монітор портативний 15.6" MOMODS GS156DM2 Full HD IPS 60 Гц, фото №3
Монітор портативний 15.6" MOMODS GS156DM2 Full HD IPS 60 Гц, фото №4
Монітор портативний 15.6" MOMODS GS156DM2 Full HD IPS 60 Гц, фото №5
Монітор портативний 15.6" MOMODS GS156DM2 Full HD IPS 60 Гц, фото №6
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    15.6 "
  • Роздільна здатність екрану
    1920 х 1080
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    400 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    60 Гц
  • Час відгуку
    2 мс
  • Інтерфейси та підключення
    3.5 mm Mini-Jack, 2 x USB Type-C, 1 x Mini-HDMI 1.4
  • Функції та можливості
    Вбудовані динаміки
Переглянути всі характеристики
Знижка-22% до 17 May
Бонусами
до 25 %
Частинами
5 платежів
Частинами
5 платежів
Кешбек +99 бонусів
Гарантія
12 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: Synthetic
Стан: Новий
Гарантія: 12 місяців
Комплектація: кабель Type-C, Mini HDMI.
Synthetic
1410 відгуків, 96% позитивних
Опис та характеристики
Компактність і мобільність для роботи будь-де
Портативний монітор MOMODS GS156DM2 із діагоналлю 15,6 дюйма — це ідеальний вибір для мобільних фахівців, дизайнерів, програмістів або просто для користувачів, які потребують додаткового екрану в дорозі. Завдяки вазі лише 0,8 кг і товщині 15 мм, його зручно переносити разом із ноутбуком або планшетом.
Розширені можливості підключення та функціональність
Комфорт для очей і продумана ергономіка
Знайшли помилку?
  • МодельGS156DM2
  • ПризначенняПортативні
  • Діагональ екрану15.6 "
  • Роздільна здатність матриціFull HD
  • Яскравість дисплея400 кд/м²
  • Поверхня екрануМатова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануПлоский
  • Час відгуку2 мс
  • Тип підсвічуванняLED (світлодіодне підсвічування)
  • Технології поліпшення зображенняLow Blue LightHDR
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Кількість кольорів екрану16.7 млн
  • Функції та можливостіВбудовані динаміки
  • sRGB100 %
  • Колір корпусуЧорний
  • Вага780 г
  • Розміри355 х 223 х 10 мм
  • БрендMOMODS
  • SKU000338089
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар