Монітор портативний 15.6" Missun XSEU-CX156-C 4K IPS 60 Гц
Код: CS02698970
Монітор портативний 15.6" Missun XSEU-CX156-C 4K IPS 60 Гц, фото №1
Монітор портативний 15.6" Missun XSEU-CX156-C 4K IPS 60 Гц, фото №2
Монітор портативний 15.6" Missun XSEU-CX156-C 4K IPS 60 Гц, фото №3
Монітор портативний 15.6" Missun XSEU-CX156-C 4K IPS 60 Гц, фото №4
Монітор портативний 15.6" Missun XSEU-CX156-C 4K IPS 60 Гц, фото №5
Монітор портативний 15.6" Missun XSEU-CX156-C 4K IPS 60 Гц, фото №6
Монітор портативний 15.6" Missun XSEU-CX156-C 4K IPS 60 Гц, фото №7
Монітор портативний 15.6" Missun XSEU-CX156-C 4K IPS 60 Гц, фото №8
Уцінка
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    15.6 "
  • Роздільна здатність екрану
    3840 х 2160
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    300 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    60 Гц
  • Час відгуку
    2 мс
  • Інтерфейси та підключення
    2 x USB Type-C, 3.5 mm Mini-Jack, 1 x Micro-USB, 1 x HDMI
  • Функції та можливості
    Кріплення на стіну VESA, Вбудовані динаміки
Переглянути всі характеристики
Знижка-21% до 17 May
Бонусами
до 99 %
Частинами
4 платежі
Кешбек +202 бонусів
Гарантія
3 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: ONE-shop
Стан: Уцінка
Гарантія: 3 місяці
Виставковий. Стан близький до нового. Присутні дрібні потертості корпусу.
ONE-shop
2753 відгуки, 94% позитивних
Опис та характеристики
Вражаюча 4K деталізація та реалістичні кольори
Миттєве підключення та багатозадачність
Мобільність та ергономіка
Цей монітор створений для активного життя. При вазі всього 900 г він легко поміщається в рюкзак або сумку для ноутбука, стаючи незамінним помічником у відрядженнях та подорожах. Для стаціонарного використання на задній панелі передбачені кріплення стандарту VESA 75x75 мм, що дозволяє зручно розмістити екран на стіні або спеціальному кронштейні, звільнивши місце на робочому столі.
Знайшли помилку?
  • ПризначенняПортативні
  • VESA75 x 75 мм
  • Діагональ екрану15.6 "
  • Тип матриціIPS
  • Яскравість дисплея300 кд/м²
  • Поверхня екрануМатова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануПлоский
  • Час відгуку2 мс
  • Глибина кольору8 бит
  • Технології поліпшення зображенняHDRLow Blue Light
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Кількість кольорів екрану16.7 млн
  • NTSC72 %
  • Клас енергоефективностіB
  • Колір корпусуЧорний
  • Вага900 г
  • Розміри355 х 225 х 11 мм
  • БрендMissun
  • SKU100796809
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар