Монітор портативний 15.6" Cocopar ‎Y156FH7S Full HD IPS 60 Гц
Код: CS02698833
Монітор портативний 15.6" Cocopar ‎Y156FH7S Full HD IPS 60 Гц, фото №1
Монітор портативний 15.6" Cocopar ‎Y156FH7S Full HD IPS 60 Гц, фото №2
Монітор портативний 15.6" Cocopar ‎Y156FH7S Full HD IPS 60 Гц, фото №3
Монітор портативний 15.6" Cocopar ‎Y156FH7S Full HD IPS 60 Гц, фото №4
Монітор портативний 15.6" Cocopar ‎Y156FH7S Full HD IPS 60 Гц, фото №5
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    15.6 "
  • Роздільна здатність екрану
    1920 х 1080
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    300 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    60 Гц
  • Час відгуку
    5 мс
  • Ігрові функції
    Adaptive-Sync
  • Функції та можливості
    Вбудований USB-хаб, Кріплення на стіну VESA, Вбудовані динаміки
Переглянути всі характеристики
Знижка-21% до 17 May
Бонусами
до 99 %
Частинами
4 платежі
Кешбек +81 бонусів
Гарантія
12 міс.
Повернення 14 днів
ONE-shop
2753 відгуки, 94% позитивних
Опис та характеристики
Чіткість зображення та комфорт очей
Просте підключення одним кабелем
Гнучкість монтажу та використання
Створений для мобільності
Товщина всього 4 мм у найтоншій частині, вага 726 г, і стильний дизайн роблять Cocopar Y156FH7S чудовим вибором для тих, хто працює на ходу. Це ідеальне рішення для поїздок, відряджень або домашнього офісу, коли потрібен другий екран із високою якістю зображення.
Знайшли помилку?
  • VESA75 x 75 мм
  • ПризначенняПортативні
  • Діагональ екрану15.6 "
  • Роздільна здатність матриціFull HD
  • Тип матриціIPS
  • Яскравість дисплея300 кд/м²
  • Поверхня екрануАнтиблікова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануПлоский
  • Час відгуку5 мс
  • Тип підсвічуванняLED (світлодіодне підсвічування)
  • Глибина кольору8 бит
  • Технології поліпшення зображенняLow Blue LightFlicker-Free
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Кількість кольорів екрану16.7 млн
  • Ігрові функціїAdaptive-Sync
  • Інтерфейси і підключенняHDMI3.5 mm Mini-Jack2 x USB Type-C
  • Клас енергоефективностіA
  • Колір корпусуЧорний
  • Вага670 г
  • Розміри359 x 226 x 11 мм
  • БрендCocopar
  • Гарантія12 міс.
  • SKU100796792
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар