Монітор Philips Evnia 32M2C5500W 32 дюйми 2K вигнутий ігровий Grey
Код: CS02125044
Монітор Philips Evnia 32M2C5500W 32 дюйми 2K вигнутий ігровий Grey, фото №1
Монітор Philips Evnia 32M2C5500W 32 дюйми 2K вигнутий ігровий Grey, фото №2
Монітор Philips Evnia 32M2C5500W 32 дюйми 2K вигнутий ігровий Grey, фото №3
Монітор Philips Evnia 32M2C5500W 32 дюйми 2K вигнутий ігровий Grey, фото №4
Монітор Philips Evnia 32M2C5500W 32 дюйми 2K вигнутий ігровий Grey, фото №5
Монітор Philips Evnia 32M2C5500W 32 дюйми 2K вигнутий ігровий Grey, фото №6
Монітор Philips Evnia 32M2C5500W 32 дюйми 2K вигнутий ігровий Grey, фото №7
  • Діагональ екрану
    32 "
  • Роздільна здатність екрану
    2560 х 1440
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    240 Гц
  • Час відгуку
    0.5 мс
  • Функції та можливості
    Регулювання по висоті
Переглянути всі характеристики
19 531
В наявності
Доставка товару з ЄС
Кешбек +391 бонусів
Гарантія
12 міс.
Повернення 14 днів
Synthetic EU
189 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
Висококонтрастна VA матриця, матовий дисплей з часом відгуку 0,5 мс MPRT, регульована висота 150 мм, вихід для навушників 3,5 мм, сумісний з настінним кріпленням VESA 100 x 100, знімна підставка.
Знайшли помилку?
  • Діагональ екрану32 "