Монітор Philips Evnia 27M1N5200PA 27 дюймів FHD для ігор FeeSync Premium Чорний
Код: CS02093870
Монітор Philips Evnia 27M1N5200PA 27 дюймів FHD для ігор FeeSync Premium Чорний, фото №1
Монітор Philips Evnia 27M1N5200PA 27 дюймів FHD для ігор FeeSync Premium Чорний, фото №2
Монітор Philips Evnia 27M1N5200PA 27 дюймів FHD для ігор FeeSync Premium Чорний, фото №3
Монітор Philips Evnia 27M1N5200PA 27 дюймів FHD для ігор FeeSync Premium Чорний, фото №4
Монітор Philips Evnia 27M1N5200PA 27 дюймів FHD для ігор FeeSync Premium Чорний, фото №5
  • Діагональ екрану
    27 "
  • Роздільна здатність екрану
    1920 х 1080
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    240 Гц
  • Час відгуку
    0.5 мс
  • Функції та можливості
    Регулювання по висоті, Вбудований USB-хаб, Вбудовані динаміки
Переглянути всі характеристики
22 451
В наявності
Доставка товару з ЄС
Кешбек +449 бонусів
Гарантія
12 міс.
Повернення 14 днів
Synthetic EU
189 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
Швидка реакція 0.5 мс (MPRT) для чітких зображень та плавного ігрового процесу без розривів
Стабільна IPS-панель з матовим дисплеєм, вбудовані динаміки, 2 х 5 Вт динаміки, сумісний з кріпленням VESA 100 x 100, знімна підставка, регулювання по висоті 130 мм, поворот (функція обертання), вихід для навушників
Знайшли помилку?
  • Діагональ екрану27 "