Монітор 27" Philips 27E1N5600HE 2K IPS 75 Гц
Код: CS01988392
Монітор 27" Philips 27E1N5600HE 2K IPS 75 Гц, фото №1
Монітор 27" Philips 27E1N5600HE 2K IPS 75 Гц, фото №2
Монітор 27" Philips 27E1N5600HE 2K IPS 75 Гц, фото №3
Монітор 27" Philips 27E1N5600HE 2K IPS 75 Гц, фото №4
Монітор 27" Philips 27E1N5600HE 2K IPS 75 Гц, фото №5
Монітор 27" Philips 27E1N5600HE 2K IPS 75 Гц, фото №6
Уцінка
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    27 "
  • Роздільна здатність екрану
    2560 х 1440
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    300 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    75 Гц
  • Час відгуку
    4 мс
  • Ігрові функції
    Adaptive-Sync
  • Інтерфейси та підключення
    1 x USB Type-C, 4 x USB 3.2 Type-A, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI 1.4, 3.5 mm Mini-Jack
  • Функції та можливості
Переглянути всі характеристики
Знижка-18% до 17 May
Бонусами
до 25 %
Частинами
5 платежів
Частинами
5 платежів
Кешбек +209 бонусів
Гарантія
3 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: Synthetic
Стан: Уцінка
Гарантія: 3 місяці
Виставковий. Присутні мікроподряпини на камері та потертості корпуса.
Synthetic
1411 відгук, 96% позитивних
Опис та характеристики
Висока роздільна здатність для чіткої роботи
Вбудована вебкамера та мікрофон — готовий до відеозв’язку
Плавність і комфорт для очей
Розширені можливості підключення
Знайшли помилку?
  • Модель27E1N5600HE/00
  • ПризначенняДля дому та бізнесу
  • VESA100 x 100 мм
  • Діагональ екрану27 "
  • Роздільна здатність матриці2K
  • Тип матриціIPS
  • Яскравість дисплея300 кд/м²
  • Поверхня екрануМатова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануПлоский
  • Час відгуку4 мс
  • Тип підсвічуванняWLED (світлодіодне підсвічування)
  • Глибина кольору8 бит
  • Технології поліпшення зображенняLow Blue LightFlicker-Free
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Висота видимої області336 мм
  • Ширина видимой області597 мм
  • Кількість кольорів екрану16.7 млн
  • Ігрові функціїAdaptive-Sync
  • Потужність динаміків2 х 5 Вт
  • NTSC102 %
  • sRGB114.18 %
  • Клас енергоефективностіF
  • Споживча потужність (в звичайному режимі)29.5 Вт
  • Споживча потужність (в режимі очікування)0.5 Вт
  • Колір корпусуЧорний
  • Вага6.57 кг
  • Розміри614 x 52 x 379 мм
  • Розміри з підставкою614 x 212 x 524 мм
  • Щільність пікселів108.79 ppi
  • БрендPhilips
  • SKU000316889
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар