Монітор Philips 27E1N1600AE 27 Zoll 2K Чорний
Код: CS02095899
Монітор Philips 27E1N1600AE 27 Zoll 2K Чорний, фото №1
Монітор Philips 27E1N1600AE 27 Zoll 2K Чорний, фото №2
Монітор Philips 27E1N1600AE 27 Zoll 2K Чорний, фото №3
Монітор Philips 27E1N1600AE 27 Zoll 2K Чорний, фото №4
Монітор Philips 27E1N1600AE 27 Zoll 2K Чорний, фото №5
Монітор Philips 27E1N1600AE 27 Zoll 2K Чорний, фото №6
  • Діагональ екрану
    27 "
  • Роздільна здатність екрану
    2560 х 1440
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Час відгуку
    1 мс
  • Функції та можливості
    Регулювання по висоті, Вбудовані динаміки
Переглянути всі характеристики
9 609
В наявності
Доставка товару з ЄС
Кешбек +192 бонусів
Гарантія
12 міс.
Повернення 14 днів
Synthetic EU
189 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
Чисте робоче місце завдяки USB-C з потужністю живлення до 65 Вт, HDMI та USB-Hub підключення.
Яскравість/Контрастність: 350 кд/м² 1.300:1, роз'єми: 1х HDMI 1.4, 1х USB-C (65W PD), USB Hub 2х 3.2.
Стабільна за кутами огляду IPS панель, матовий настільний дисплей з часом реакції 1мс (MPRT), 2х 2Вт динаміки, 100 мм регулювання висоти, вихід для навушників, сумісний з кріпленням VESA 100x100, знімна підставка.
Знайшли помилку?
  • Діагональ екрану27 "