Монітор 27" Philips 27E1N1300A Full HD IPS 100 Гц
Код: CS02960252
Монітор 27" Philips 27E1N1300A Full HD IPS 100 Гц, фото №1
Монітор 27" Philips 27E1N1300A Full HD IPS 100 Гц, фото №2
Монітор 27" Philips 27E1N1300A Full HD IPS 100 Гц, фото №3
Монітор 27" Philips 27E1N1300A Full HD IPS 100 Гц, фото №4
Монітор 27" Philips 27E1N1300A Full HD IPS 100 Гц, фото №5
Монітор 27" Philips 27E1N1300A Full HD IPS 100 Гц, фото №6
Уцінка
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    27 "
  • Роздільна здатність екрану
    1920 х 1080
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    250 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    100 Гц
  • Час відгуку
    1 мс
  • Інтерфейси та підключення
    1 x HDMI 1.4, 1 x USB Type-C, 2 x USB 2.0 Type-A
  • Функції та можливості
    Замок Кенсінгтон, Вбудовані динаміки, Регулювання нахилу
Переглянути всі характеристики
Знижка-14% до 17 May
Бонусами
до 25 %
Частинами
5 платежів
Частинами
5 платежів
Кешбек +114 бонусів
Гарантія
3 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: Synthetic
Стан: Уцінка
Гарантія: 3 місяці
Виставковий. Стан близький до нового. Присутні ледь помітні потертості корпусу.
Synthetic
1411 відгук, 96% позитивних
Опис та характеристики
Сучасний стандарт для продуктивної роботи
Універсальне підключення через USB-C
Головною перевагою моделі є роз'єм USB Type-C з підтримкою Power Delivery до 65 Вт. Це дозволяє підключити ноутбук до монітора всього одним кабелем, який одночасно передає відеосигнал, дані та заряджає ваш гаджет. Вбудований USB-хаб на два порти стандарту USB 3.2 дає можливість зручно під'єднати периферійні пристрої, такі як мишка, клавіатура або флеш-накопичувач, зберігаючи порядок на робочому столі.
Плавність руху та турбота про зір
Ергономіка та мультимедійні можливості
Philips серії 1000 оснащений вбудованими стереодинаміками потужністю 4 Вт, що дозволяє проводити онлайн-зустрічі або дивитися відео без додаткової акустики. Компактна підставка підтримує регулювання кута нахилу, а наявність стандартного кріплення VESA (100 х 100 мм) дозволяє легко розмістити монітор на стіні або професійному кронштейні. Режим EasyRead додатково оптимізує налаштування екрана для комфортного читання довгих текстів, імітуючи паперову сторінку.
Знайшли помилку?
  • ПризначенняДля дому та бізнесу
  • VESA100 x 100 мм
  • Діагональ екрану27 "
  • Роздільна здатність матриціFull HD
  • Тип матриціIPS
  • Яскравість дисплея250 кд/м²
  • Поверхня екрануМатова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануПлоский
  • Час відгуку1 мс
  • Тип підсвічуванняLED (світлодіодне підсвічування)
  • Глибина кольору8 бит
  • Технології поліпшення зображенняAdaptive-SyncFlicker-FreeLow Blue Light
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Кількість кольорів екрану16.7 млн
  • Потужність динаміків2 x 2 Вт
  • Функції та можливостіЗамок КенсінгтонВбудовані динамікиРегулювання нахилу
  • Клас енергоефективностіE
  • Споживча потужність (в звичайному режимі)19 Вт
  • Споживча потужність (в режимі очікування)0.5 Вт
  • Колір корпусуЧорний
  • Вага4.5 кг
  • Розміри617 x 357 x 46 мм
  • Розміри з підставкою617 x 457 x 211 мм
  • БрендPhilips
  • SKU100938829
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар