Монітор Philips 27B1U5601H 27 дюймів 2K 5 МП Веб-камера Чорний
Код: CS02179864
Монітор Philips 27B1U5601H 27 дюймів 2K 5 МП Веб-камера Чорний, фото №1
Монітор Philips 27B1U5601H 27 дюймів 2K 5 МП Веб-камера Чорний, фото №2
Монітор Philips 27B1U5601H 27 дюймів 2K 5 МП Веб-камера Чорний, фото №3
Монітор Philips 27B1U5601H 27 дюймів 2K 5 МП Веб-камера Чорний, фото №4
Монітор Philips 27B1U5601H 27 дюймів 2K 5 МП Веб-камера Чорний, фото №5
Монітор Philips 27B1U5601H 27 дюймів 2K 5 МП Веб-камера Чорний, фото №6
  • Діагональ екрану
    27 "
  • Роздільна здатність екрану
    2560 х 1440
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    75 Гц
  • Час відгуку
    4 мс
  • Функції та можливості
    Регулювання по висоті
Переглянути всі характеристики
24 364
В наявності
Доставка товару з ЄС
Кешбек +487 бонусів
Гарантія
12 міс.
Повернення 14 днів
Synthetic EU
189 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
За допомогою виходу DisplayPort можна підключати кілька дисплеїв через головний дисплей.
Високоякісна IPS панель, матовий дисплей з часом відгуку 4 мс, висота регулюється на 150 мм, функція повороту (поворот), 2 динаміки по 5 Вт, вихід для навушників, сумісність з VESA кріпленням 100 x 100, знімна підставка.
Яскравість/Контраст: 350 cd/m²/1000:1, Роз'єми: 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.4 вхід, 1x DisplayPort вихід, 1x USB-C (вхід, змінний режим DP, дані, PD до 100 Вт).
USB портбокс: USB 3.2, Gen 2/10 Gbps, 1 x USB-C вхід (дані), 4 x USB-A вихід (з 1 для швидкої зарядки BC 1.2), 1 x USB-C вихід (дані, PD 15W), Ethernet LAN до 1G.
Знайшли помилку?
  • Діагональ екрану27 "