Монітор Philips 24E1N5300HE 24 дюйми FHD USB-C Веб-камера Регулювання висоти Динамік Чорний
Код: CS02165877
Монітор Philips 24E1N5300HE 24 дюйми FHD USB-C Веб-камера Регулювання висоти Динамік Чорний, фото №1
Монітор Philips 24E1N5300HE 24 дюйми FHD USB-C Веб-камера Регулювання висоти Динамік Чорний, фото №2
Монітор Philips 24E1N5300HE 24 дюйми FHD USB-C Веб-камера Регулювання висоти Динамік Чорний, фото №3
Монітор Philips 24E1N5300HE 24 дюйми FHD USB-C Веб-камера Регулювання висоти Динамік Чорний, фото №4
Монітор Philips 24E1N5300HE 24 дюйми FHD USB-C Веб-камера Регулювання висоти Динамік Чорний, фото №5
Монітор Philips 24E1N5300HE 24 дюйми FHD USB-C Веб-камера Регулювання висоти Динамік Чорний, фото №6
  • Діагональ екрану
    24 "
  • Роздільна здатність екрану
    1920 х 1080
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    75 Гц
  • Час відгуку
    4 мс
  • Функції та можливості
    Поворотний екран, Регулювання по висоті, Вбудовані динаміки
Переглянути всі характеристики
10 331
В наявності
Доставка товару з ЄС
Кешбек +207 бонусів
Гарантія
12 міс.
Повернення 14 днів
Synthetic EU
189 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
Тонкий та обертовий USB-C порт дозволяє легко підключати тільки одним кабелем
Стабільна IPS панель з кутом огляду, матовий дисплей, 2 x 5 Вт динаміки, регулювання висоти на 130 мм, поворотна функція, вихід для навушників, сумісний з настінним кріпленням VESA 100 x 100, знімна підставка
Яскравість/контрастність: 300 кд/м²/1000:1, роз'єми: 1xHDMI 1.4, 1xDisplayPort 1.2, 1xUSB-C 3.2 Gen 1 (вхідний, живлення до 65W), 4xUSB 3.2 (вихідний з 1 x швидка зарядка BC 1.2)
Знайшли помилку?
  • Діагональ екрану24 "