Монітор 39.7" Lenovo ThinkVision P40w-20 4K IPS 75 Гц (D213975P0)
Код: CS02052605
Монітор 39.7" Lenovo ThinkVision P40w-20 4K IPS 75 Гц (D213975P0), фото №1
Монітор 39.7" Lenovo ThinkVision P40w-20 4K IPS 75 Гц (D213975P0), фото №2
Монітор 39.7" Lenovo ThinkVision P40w-20 4K IPS 75 Гц (D213975P0), фото №3
Монітор 39.7" Lenovo ThinkVision P40w-20 4K IPS 75 Гц (D213975P0), фото №4
Монітор 39.7" Lenovo ThinkVision P40w-20 4K IPS 75 Гц (D213975P0), фото №5
Монітор 39.7" Lenovo ThinkVision P40w-20 4K IPS 75 Гц (D213975P0), фото №6
Монітор 39.7" Lenovo ThinkVision P40w-20 4K IPS 75 Гц (D213975P0), фото №7
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    39.7 "
  • Роздільна здатність екрану
    5120 х 2160
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    300 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    21:9
  • Максимальна частота оновлення
    75 Гц
  • Час відгуку
    4 мс
  • Інтерфейси та підключення
  • Функції та можливості
Переглянути всі характеристики
Знижка-15% до 17 May
Бонусами
до 25 %
Частинами
5 платежів
Частинами
5 платежів
Кешбек +1004 бонусів
Гарантія
12 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: Synthetic
Стан: Новий
Гарантія: 12 місяців
Пристрій новий, відсутня заводська упаковка.
Synthetic
1412 відгуки, 96% позитивних
Опис та характеристики
Гарний у багатозадачності. Чудовий у деталях
Один концентратор для управління робочим процесом
Безпечне розгортання мережі
Знайшли помилку?
  • ПризначенняДля дизайну та графіки
  • VESA100 x 100 мм200 x 100 мм
  • Діагональ екрану39.7 "
  • Роздільна здатність матриці4K
  • PPI (Щільність пікселів)140 ppi
  • Тип матриціIPS
  • Яскравість дисплея300 кд/м²
  • Поверхня екрануАнтиблікова
  • Співвідношення сторін21:9
  • Форма екрануВигнутий
  • Час відгуку4 мс
  • Тип підсвічуванняWLED (світлодіодне підсвічування)
  • Глибина кольору10 біт
  • Технології поліпшення зображенняLow Blue LightFlicker-Free
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Висота видимої області414.6 мм
  • Ширина видимой області942.6 мм