Монітор 34" Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWP 2К VA 165 Гц
Код: CS02695093
Монітор 34" Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWP 2К VA 165 Гц, фото №1
Монітор 34" Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWP 2К VA 165 Гц, фото №2
Монітор 34" Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWP 2К VA 165 Гц, фото №3
Монітор 34" Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWP 2К VA 165 Гц, фото №4
Монітор 34" Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWP 2К VA 165 Гц, фото №5
Монітор 34" Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWP 2К VA 165 Гц, фото №6
Монітор 34" Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWP 2К VA 165 Гц, фото №7
Уцінка
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    34 "
  • Роздільна здатність екрану
    3440 х 1440
  • Тип матриці
    VA
  • Яскравість дисплея
    250 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    21:9
  • Максимальна частота оновлення
    165 Гц
  • Час відгуку
    1 мс
  • Ігрові функції
    AMD FreeSync Premium, Приціл
  • Функції та можливості
    Кріплення на стіну VESA
Переглянути всі характеристики
11 969
Готовий до відправки
Бонусами
до 99 %
Частинами
4 платежі
Кешбек +239 бонусів
Гарантія
3 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: ONE-shop
Стан: Уцінка
Гарантія: 3 місяці
Виставковий. Стан близький до нового. Присутні незначні потертості екрану та корпусу.
ONE-shop
2753 відгуки, 94% позитивних
Опис та характеристики
Монітор Samsung Odyssey G5 34" — повне занурення у форматі UltraWide
Плавність і швидкість для геймінгу без компромісів
Якісна VA-матриця та підтримка HDR10
Продуманий дизайн і зручне підключення
Монітор виконаний у стриманому чорному дизайні та оснащений ергономічною підставкою з регулюванням нахилу від -2° до 18°. Підтримка настінного кріплення VESA 75×75 дозволяє легко інтегрувати його в будь-яке робоче або ігрове місце. Для підключення передбачені порти DisplayPort 1.4 та HDMI 2.0, а наявність виходу для навушників додає зручності. Samsung Odyssey G5 34" — це універсальний ультраширокий монітор для геймерів і професіоналів, які цінують простір, швидкість і якість зображення.
Знайшли помилку?
  • VESA75 x 75 мм
  • ПризначенняІгрові
  • Діагональ екрану34 "
  • Роздільна здатність матриці2K
  • Тип матриціVA
  • Яскравість дисплея250 кд/м²
  • Поверхня екрануАнтиблікова
  • Співвідношення сторін21:9
  • Форма екрануВигнутий
  • Кривизна екрана1000R
  • Час відгуку1 мс
  • Тип підсвічуванняWLED (світлодіодне підсвічування)
  • Глибина кольору8 бит
  • Технології поліпшення зображенняPicture-By-PictureFlicker-FreeHDRLow Blue LightNight Vision
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Кількість кольорів екрану16.7 млн
  • Інтерфейси і підключення1 x HDMI 2.03.5 mm Mini-Jack1 x DisplayPort
  • NTSC72 %
  • Клас енергоефективностіG
  • Споживча потужність (в звичайному режимі)50 Вт
  • Колір корпусуЧорний
  • Вага5.6 кг
  • Розміри807 x 381 x 153 мм
  • Розміри з підставкою807 x 475 x 273 мм
  • БрендSamsung
  • SKU100796775
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар