Монітор 32" Samsung M7 Smart S32BM700UP 4K VA 60 Гц
Код: CS01645876
Монітор 32" Samsung M7 Smart S32BM700UP 4K VA 60 Гц, фото №1
Монітор 32" Samsung M7 Smart S32BM700UP 4K VA 60 Гц, фото №2
Монітор 32" Samsung M7 Smart S32BM700UP 4K VA 60 Гц, фото №3
Монітор 32" Samsung M7 Smart S32BM700UP 4K VA 60 Гц, фото №4
Монітор 32" Samsung M7 Smart S32BM700UP 4K VA 60 Гц, фото №5
Монітор 32" Samsung M7 Smart S32BM700UP 4K VA 60 Гц, фото №6
Монітор 32" Samsung M7 Smart S32BM700UP 4K VA 60 Гц, фото №7
Монітор 32" Samsung M7 Smart S32BM700UP 4K VA 60 Гц, фото №8
Уцінка
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    32 "
  • Роздільна здатність екрану
    3840 х 2160
  • Тип матриці
    VA
  • Яскравість дисплея
    300 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    60 Гц
  • Час відгуку
    4 мс
  • Ігрові функції
    Adaptive-Sync
  • Функції та можливості
Переглянути всі характеристики
Немає в наявності
Продавець: Synthetic
Стан: Уцінка
Гарантія: 3 місяці
Synthetic
1412 відгуки, 96% позитивних
Опис та характеристики
Грайте та працюйте без обмежень
Перегляд телевізійних програм за технологією Smart TV
Ваше робоче місце
Привітайте з друзями
Візьміть під контроль свій будинок
Скажіть, що вам потрібно
Переглядайте вміст на великому екрані
Повна насолода
Оптимальна яскравість
Насичений звук
Зручність використання
Більш широкий погляд на ігровий процес
Підключайся та насолоджуйся
Знайшли помилку?
  • VESA100 x 100 мм
  • ПризначенняДля дому та бізнесу
  • Діагональ екрану32 "
  • Роздільна здатність матриці4K
  • PPI (Щільність пікселів)140 ppi
  • Тип матриціVA
  • Яскравість дисплея300 кд/м²
  • Поверхня екрануАнтиблікова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануПлоский
  • Час відгуку4 мс
  • Тип підсвічуванняLED (світлодіодне підсвічування)
  • Глибина кольору10 біт (8 біт + FRC)
  • Технології поліпшення зображенняLow Blue LightFlicker-Free
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Висота видимої області392 мм
  • Ширина видимой області697 мм
  • Кількість кольорів екрану1.07 млрд
  • Ігрові функціїAdaptive-Sync
  • Інтерфейси і підключенняUSB Hub2 х HDMI
  • Потужність динаміків2 х 5 Вт
  • Клас енергоефективностіG
  • Споживча потужність (в звичайному режимі)33.2 Вт
  • Споживча потужність (в режимі очікування)0.5 Вт
  • Колір корпусуЧорний
  • Вага6.5 кг
  • Розміри842 х 133 х 487 мм
  • Розміри з підставкою716.1 х 193.5 х 517 мм
  • БрендSamsung
  • Гарантія3 міс.
  • SKU000063298
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар