Монітор 28" Samsung Odyssey G7 S28BG702EP 4K IPS 144 Гц
Код: CS02666841
Монітор 28" Samsung Odyssey G7 S28BG702EP 4K IPS 144 Гц, фото №1
Монітор 28" Samsung Odyssey G7 S28BG702EP 4K IPS 144 Гц, фото №2
Монітор 28" Samsung Odyssey G7 S28BG702EP 4K IPS 144 Гц, фото №3
Монітор 28" Samsung Odyssey G7 S28BG702EP 4K IPS 144 Гц, фото №4
Монітор 28" Samsung Odyssey G7 S28BG702EP 4K IPS 144 Гц, фото №5
Монітор 28" Samsung Odyssey G7 S28BG702EP 4K IPS 144 Гц, фото №6
Уцінка
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    28 "
  • Роздільна здатність екрану
    3840 х 2160
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    300 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    144 Гц
  • Час відгуку
    1 мс
  • Ігрові функції
    NVIDIA G-Sync, NVIDIA G-Sync Compatible, AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium Pro
  • Інтерфейси та підключення
    2 x HDMI 2.1, 1 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-A, 3.5 mm Mini-Jack, USB Type-B
  • Функції та можливості
Переглянути всі характеристики
Знижка-18% до 17 May
Бонусами
до 99 %
Частинами
4 платежі
Кешбек +279 бонусів
Гарантія
3 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: ONE-shop
Стан: Уцінка
Гарантія: 3 місяці
Виставковий. Стан близький до нового. Присутні незначні подряпини екрану.
ONE-shop
2753 відгуки, 94% позитивних
Опис та характеристики
Неймовірна деталізація 4K та IPS-панель
Smart TV та хмарний геймінг
Повне занурення з підсвічуванням CoreSync
Знайшли помилку?
  • ПризначенняІгрові
  • VESA100 x 100 мм
  • Діагональ екрану28 "
  • Роздільна здатність матриці4K
  • PPI (Щільність пікселів)157 ppi
  • Тип матриціIPS
  • Яскравість дисплея300 кд/м²
  • Поверхня екрануМатоваАнтиблікова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануПлоский
  • Час відгуку1 мс
  • Тип підсвічуванняWLED (світлодіодне підсвічування)
  • Глибина кольору10 біт
  • Технології поліпшення зображенняLow Blue LightFlicker-FreeHDR
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Висота видимої області341 мм
  • Ширина видимой області621 мм
  • Кількість кольорів екрану1.07 млрд
  • Клас енергоефективностіG
  • Споживча потужність (в звичайному режимі)27 Вт
  • Колір корпусуЧорний
  • Вага7 кг
  • Розміри637.9 х 380.5 х 108.6 мм
  • Розміри з підставкою637.9 х 577 х 311.1 мм
  • БрендSamsung
  • SKU100695879
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар