Монітор 27" LG 27UL500-W 4K IPS 60 Гц
Код: CS01820145
Монітор 27" LG 27UL500-W 4K IPS 60 Гц, фото №1
Монітор 27" LG 27UL500-W 4K IPS 60 Гц, фото №2
Монітор 27" LG 27UL500-W 4K IPS 60 Гц, фото №3
Монітор 27" LG 27UL500-W 4K IPS 60 Гц, фото №4
Монітор 27" LG 27UL500-W 4K IPS 60 Гц, фото №5
Монітор 27" LG 27UL500-W 4K IPS 60 Гц, фото №6
Монітор 27" LG 27UL500-W 4K IPS 60 Гц, фото №7
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    27 "
  • Роздільна здатність екрану
    3840 х 2160
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    300 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    60 Гц
  • Час відгуку
    5 мс
  • Ігрові функції
    AMD FreeSync, Adaptive-Sync
  • Інтерфейси та підключення
    2 x HDMI 2.0, 1 x DisplayPort, 3.5 mm Mini-Jack
  • Функції та можливості
    Кріплення на стіну VESA, Регулювання нахилу
Переглянути всі характеристики
9 166
Немає в наявності
Продавець: Synthetic
Стан: Новий
Гарантія: 12 місяців
Відсутнє заводське упакування.
Synthetic
1411 відгук, 96% позитивних
Опис та характеристики
Висока роздільна здатність для безкомпромісної якості
Яскраве зображення з підтримкою HDR
Геймінг без ривків
Стильний дизайн і зручне підключення
LG 27UL500-W має мінімалістичний білий корпус і тонкі рамки, що органічно виглядають у будь-якому інтер’єрі. Екран підтримує лише нахил, але сумісний з VESA-кріпленням (100×100 мм). Для підключення доступні 2 порти HDMI 2.0, 1 DisplayPort 1.2 та аудіовихід 3,5 мм, що дозволяє легко підключити як ПК, так і ігрову консоль.
Знайшли помилку?
  • ПризначенняДля дизайну та графіки
  • VESA100 x 100 мм
  • Діагональ екрану27 "
  • Роздільна здатність матриці4K
  • PPI (Щільність пікселів)163 ppi
  • Тип матриціIPS
  • Яскравість дисплея300 кд/м²
  • Поверхня екрануАнтиблікова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануПлоский
  • Час відгуку5 мс
  • Тип підсвічуванняLED (світлодіодне підсвічування)
  • Глибина кольору10 біт
  • Технології поліпшення зображенняLow Blue LightHDRFlicker-Free
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Кількість кольорів екрану1.07 млрд
  • sRGB98 %
  • Клас енергоефективностіG
  • Споживча потужність (в звичайному режимі)36 Вт
  • Споживча потужність (в режимі очікування)0.5 Вт
  • Колір корпусуБілий
  • Вага5.1 кг
  • Розміри623 x 371 x 74 мм
  • Розміри з підставкою623 x 460 x 209 мм
  • БрендLG
  • Гарантія12 міс.
  • SKU000139033
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар