Монітор 27" LG 27GP850-B 2K IPS 165 Гц
Код: CS03017401
Монітор 27" LG 27GP850-B 2K IPS 165 Гц, фото №1
Монітор 27" LG 27GP850-B 2K IPS 165 Гц, фото №2
Монітор 27" LG 27GP850-B 2K IPS 165 Гц, фото №3
Монітор 27" LG 27GP850-B 2K IPS 165 Гц, фото №4
Монітор 27" LG 27GP850-B 2K IPS 165 Гц, фото №5
Монітор 27" LG 27GP850-B 2K IPS 165 Гц, фото №6
Уцінка
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    27 "
  • Роздільна здатність екрану
    2560 х 1440
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    400 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    165 Гц
  • Час відгуку
    1 мс
  • Ігрові функції
    NVIDIA G-Sync, NVIDIA G-Sync Compatible, AMD FreeSync, Приціл, Висвітлення темних ділянок
  • Інтерфейси та підключення
    1 x DisplayPort, 2 х HDMI, 3.5 mm Mini-Jack
  • Функції та можливості
Переглянути всі характеристики
10 979
Готовий до відправки
Бонусами
до 25 %
Частинами
5 платежів
Частинами
5 платежів
Кешбек +220 бонусів
Гарантія
3 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: Synthetic
Стан: Уцінка
Гарантія: 3 місяці
Виставковий. Стан близький до нового. Присутня ледь помітна смітинка під склом.
Synthetic
1411 відгук, 96% позитивних
Опис та характеристики
Висока швидкість і якість зображення
Монітор 27" LG UltraGear 27GP850 створений для геймерів, які цінують максимальну швидкість та реалістичну графіку. Завдяки Nano IPS-матриці з часом відгуку 1 мс ви отримуєте миттєву реакцію на дії у грі без шлейфів та розмиття. Частота оновлення 165 Гц забезпечує плавність рухів і дає перевагу у швидких динамічних сценах.
Реалістичні кольори та HDR
Технології для плавного геймплею
Ергономіка та індивідуальні налаштування
Знайшли помилку?
  • ПризначенняІгрові
  • VESA100 x 100 мм
  • Діагональ екрану27 "