Монітор 27" ASUS TUF Gaming VG27AQA1A 2K VA 170 Гц
Код: CS03017360
Монітор 27" ASUS TUF Gaming VG27AQA1A 2K VA 170 Гц, фото №1
Монітор 27" ASUS TUF Gaming VG27AQA1A 2K VA 170 Гц, фото №2
Монітор 27" ASUS TUF Gaming VG27AQA1A 2K VA 170 Гц, фото №3
Монітор 27" ASUS TUF Gaming VG27AQA1A 2K VA 170 Гц, фото №4
Монітор 27" ASUS TUF Gaming VG27AQA1A 2K VA 170 Гц, фото №5
Уцінка
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    27 "
  • Роздільна здатність екрану
    2560 х 1440
  • Тип матриці
    VA
  • Яскравість дисплея
    300 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    170 Гц
  • Час відгуку
    1 мс
  • Ігрові функції
    AMD FreeSync, Gaming Mode
  • Інтерфейси та підключення
    2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 3.5 mm Mini-Jack
  • Функції та можливості
    Кріплення на стіну VESA, Регулювання нахилу, Замок Кенсінгтон, Вбудовані динаміки
Переглянути всі характеристики
8 098
Готовий до відправки
Бонусами
до 25 %
Частинами
5 платежів
Частинами
5 платежів
Кешбек +162 бонусів
Гарантія
3 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: Synthetic
Стан: Уцінка
Гарантія: 3 місяці
Виставковий. Стан близький до нового. Присутня незначна подряпина екрану.
Synthetic
1411 відгук, 96% позитивних
Опис та характеристики
Ігрова плавність і чіткість QHD
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A — це 27" монітор для тих, хто хоче бачити більше деталей і отримувати максимально плавну картинку. Роздільна здатність 2K 2560×1440 дає помітно кращу чіткість, ніж Full HD, тож у іграх легше «читати» сцену, а в роботі — комфортніше з текстом, таблицями та графікою.
Швидкість, яка вирішує в матчах
Зручні підключення та практичний дизайн
Знайшли помилку?
  • ПризначенняІгрові
  • VESA100 x 100 мм
  • Діагональ екрану27 "
  • Роздільна здатність матриці2K
  • Яскравість дисплея300 кд/м²
  • Поверхня екрануАнтиблікова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануПлоский
  • Час відгуку1 мс
  • Тип підсвічуванняLED (світлодіодне підсвічування)
  • Глибина кольору8 бит
  • Технології поліпшення зображенняLow Blue LightFlicker-Free
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Кількість кольорів екрану16.7 млн
  • Потужність динаміків2 Вт х 2
  • Споживча потужність (в звичайному режимі)24 Вт
  • Споживча потужність (в режимі очікування)0.5 Вт
  • Колір корпусуЧорний
  • Вага4.65 кг
  • Розміри615 х 366 х 50 мм
  • Розміри з підставкою615 х 455 х 213 мм
  • БрендASUS
  • SKU101580293
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар