Монітор 24" KOORUI MB24V13F Full HD IPS 100 Гц
Код: CS03020158
Монітор 24" KOORUI MB24V13F Full HD IPS 100 Гц, фото №1
Монітор 24" KOORUI MB24V13F Full HD IPS 100 Гц, фото №2
Монітор 24" KOORUI MB24V13F Full HD IPS 100 Гц, фото №3
Монітор 24" KOORUI MB24V13F Full HD IPS 100 Гц, фото №4
Монітор 24" KOORUI MB24V13F Full HD IPS 100 Гц, фото №5
Б/В
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    24 "
  • Роздільна здатність екрану
    1920 х 1080
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    250 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    100 Гц
  • Час відгуку
    4 мс
  • Ігрові функції
    Adaptive-Sync
  • Інтерфейси та підключення
    1 x HDMI, VGA, 3.5 mm Mini-Jack
  • Функції та можливості
    Кріплення на стіну VESA, Регулювання нахилу, Замок Кенсінгтон
Переглянути всі характеристики
2 303
Готовий до відправки
Бонусами
до 25 %
Частинами
5 платежів
Частинами
5 платежів
Кешбек +46 бонусів
Гарантія
1 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: Synthetic
Стан: Б/В Задовільний
Гарантія: 1 місяць
Synthetic
1411 відгук, 96% позитивних
Опис та характеристики
Вбудований звук та продумана ергономіка
Ця модель створена для твого комфорту та економії місця на робочому столі. Монітор вже має вбудовані динаміки, тож тобі не доведеться докуповувати окремі колонки для базових завдань. Підставка дозволяє легко відрегулювати кут нахилу екрана (від -5 до 20 градусів) для ідеального огляду. На задній панелі розташовані порти HDMI та класичний VGA, що дозволяє підключати як сучасні ноутбуки і консолі, так і старіші ПК. А підтримка кріплення VESA 75x75 мм дає змогу без проблем повісити дисплей на стіну або настільний кронштейн.
Знайшли помилку?
  • ПризначенняДля дому та бізнесу
  • VESA75 x 75 мм
  • Діагональ екрану24 "