Матриця 10.1" Sharp LQ101R1SX01 SLIM LED
Матриця 10.1" Sharp LQ101R1SX01 SLIM LED, фото №1
Матриця 10.1" Sharp LQ101R1SX01 SLIM LED, фото №2
Продано
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    10.1 "
  • Дозвіл дисплея
    2560 x 1600
  • Тип дисплея
    TFT
Переглянути всі характеристики
473
Продано
ONE-shop
2753 відгуки, 94% позитивних
Опис та характеристики
  • Діагональ екрану10.1 "
  • Дозвіл дисплея2560 x 1600
  • Тип дисплеяTFT
  • Яскравість дисплея400 кд/м²
  • ПідсвічуванняWLED
  • Інтерфейс50 pins Connector
  • Напруга живлення3.3V
  • БрендSharp
  • Гарантія1 міс.
  • SKU01886
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар