Кран для труб PE 32 мм РЗ 1 PN10 DSRA10V32M1
Код: CS01440813
Кран для труб PE 32 мм РЗ 1 PN10 DSRA10V32M1, фото №1
Готовий до відправки
Кешбек +10 бонусів
Повернення 14 днів
Super Instrument
Немає відгуків
Опис та характеристики
Кран кульовий зі з'єднанням для труб на одному кінці та різьбою на протилежному.
Розмір з'єднання: 32 мм
Різьба: зовнішня 1"
Максимальний тиск: 10 bar
Матеріал: поліпропілен.
Знайшли помилку?
  • АртикулDSRA10V32M1
  • БрендBradas
  • SKU4570-5bc72
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар