Корпус для ПК Tacens 2ORUMX500W з блоком живлення SFX 500W / Білий
Код: CS03057924
Корпус для ПК Tacens 2ORUMX500W з блоком живлення SFX 500W / Білий, фото №1
Корпус для ПК Tacens 2ORUMX500W з блоком живлення SFX 500W / Білий, фото №2
Корпус для ПК Tacens 2ORUMX500W з блоком живлення SFX 500W / Білий, фото №3
Корпус для ПК Tacens 2ORUMX500W з блоком живлення SFX 500W / Білий, фото №4
Корпус для ПК Tacens 2ORUMX500W з блоком живлення SFX 500W / Білий, фото №5
-10%
знижки для ЗСУ
  • Модель корпусу
    2ORUMX500W
  • Типорозмір
    Mini-Tower
  • Спосіб установки
    Вертикальний
  • Порти і роз'єми
    1 x USB 2.0
  • Потужність БЖ
    500 Вт
  • Підтримувані материнські плати
    Micro - ATX, Mini - ITX
  • Кількість і розмір встановлених вентиляторів
    1 х 80 мм
  • Наявність блоку живлення
    Є
  • Матеріал корпусу
    Сталь
Переглянути всі характеристики
3 099
Готовий до відправки
Бонусами
до 25 %
Частинами
5 платежів
Частинами
5 платежів
Кешбек +62 бонусів
Гарантія
12 міс.
Повернення 14 днів
Synthetic
1412 відгуки, 96% позитивних
Опис та характеристики
Форм-фактор: Micro-ATX, Mini-ITX / Блок живлення: SFX 500W / Вентилятори: 1 x 80 мм / Макс. довжина відеокарти: 277 мм / Колір: Білий / Вага: 2.78 кг
Ультракомпактний дизайн для будь-якого простору
Блок живлення 500W вже на борту
Головна перевага цієї моделі — попередньо встановлений блок живлення формату SFX потужністю 500 Вт, який оснащений тихим 90-мм вентилятором. Тобі не доведеться окремо підбирати сумісний БЖ для такого вузького корпусу. Потужності в 500 Вт цілком достатньо для живлення сучасної офісної збірки або домашнього ПК з енергоефективною дискретною відеокартою довжиною до 277 мм.
Ефективне охолодження та гнучкість апгрейду
Незважаючи на дуже скромні габарити, розробники подбали про температурний режим. У корпусі вже встановлено 80-мм вентилятор на видув для оптимальної циркуляції повітря. Що стосується можливостей розширення: корпус пропонує 4 слоти на задній панелі та достатньо місця для встановлення до чотирьох накопичувачів (два 3.5" HDD та два 2.5" SSD). На передній панелі розташований порт USB 2.0 та аудіороз'єми для швидкого доступу.
Знайшли помилку?
  • Модель корпусу2ORUMX500W
  • ТипорозмірMini-Tower
  • Спосіб установкиВертикальний
  • Порти і роз'єми1 x USB 2.0
  • Охолодження1 х 80 мм
  • Потужність БЖ500 Вт
  • Розташування блоку живленняВерхнє
  • Підсвічуваннянет
  • Кількість внутрішніх відсіків4
  • Кількість слотів розширення4
  • Наявність блоку живленняЄ
  • Матеріал корпусусталь
  • Відсіки пристроїв 3.5"2
  • Відсіки пристроїв 2.5"2
  • Кількість роз'ємів USB 2.01
  • Розміри300 x 332 x 146 мм
  • Вага2.78 кг
  • Матеріал корпусуСталь
  • БрендTacens
  • Гарантія12 міс.
  • SKU101630671
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар