Інвертор Erayak Classic 1500W
Код: CS02198411
Інвертор Erayak Classic 1500W, фото №1
Інвертор Erayak Classic 1500W, фото №2
Інвертор Erayak Classic 1500W, фото №3
Інвертор Erayak Classic 1500W, фото №4
Інвертор Erayak Classic 1500W, фото №5
Інвертор Erayak Classic 1500W, фото №6
5 855
В наявності
Доставка товару з ЄС
Кешбек +117 бонусів
Гарантія
12 міс.
Synthetic EU
190 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
Інвертор Erayak Classic 1500W
На 120% потужніший: 1800 Вт високої потужності: Технологія інвертора ERAYAK дозволяє цьому перетворювачу напруги з 12 В на 230 В працювати стабільно з максимальною потужністю 1800 Вт без втрати енергії. На 20% більше потужності забезпечує роботу CLASSIC-1500 з більшою кількістю пристроїв, ніж інші моделі на 1500 Вт. Продукт пройшов тест EMC для захисту від електромагнітних перешкод. CLASSIC-1500 Pro поєднує високу продуктивність та досконалість, роблячи ваше мобільне життя більш динамічним!
Ефективне відведення тепла + тихий + енергозбереження: Classic 1500 оснащений двома інтелектуальними вентиляторами з температурним контролем для збільшення площі відведення тепла та охолодження. Забезпечуючи продуктивність, враховуються енергозбереження та безшумність. Згідно з інтелектуальною програмою управління, CLASSIC-1500 споживає менше 3 Вт в режимі очікування, що набагато енергоефективніше, ніж звичайні інвертори.
Контроль якості: використання високоякісних електронних матеріалів, існує сувора система контролю якості виробництва (ISO9001). Ми гарантуємо, що кожен пристрій проходить повний процес перевірки якості. Пристрій може не тільки досягати базової номінальної потужності 1500 Вт, але також має можливість розширення потужності на 20% і коефіцієнт конверсії понад 90%. Кожна партія продуктів проходить руйнівний тест.
Застосування: номінальна потужність складає 1500 Вт, максимальна безперервна потужність - 1800 Вт, а пікова потужність - 3000 Вт. Оснащений двома розетками змінного струму 230 В та USB 5 В/2.1 A. Модифікована синусоїда підходить для більшості термінальних пристроїв на 230 В: 12В батареї (автомобілі, кемпери, катери, яхти), сонячні системи, невеликі електроінструменти (водяні насоси, пилососи, дрелі, бензопили), обігрівачі, бойлери, кавоварки, вентилятори, холодильники, DVD, ПК, мобільні телефони тощо.
Знайшли помилку?
  • Номінальна потужність1500 Вт
  • Вага2.7 кг
  • БрендERAYAK
  • Гарантія12 міс.
  • SKU101479721
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар
Інвертор Erayak Classic 1500W