Годинник пілотський Messerschmitt ME-42B Blue ME-BLAUE42B
Код: CS02551158
Годинник пілотський Messerschmitt ME-42B Blue ME-BLAUE42B, фото №1
Годинник пілотський Messerschmitt ME-42B Blue ME-BLAUE42B, фото №2
Годинник пілотський Messerschmitt ME-42B Blue ME-BLAUE42B, фото №3
Годинник пілотський Messerschmitt ME-42B Blue ME-BLAUE42B, фото №4
Годинник пілотський Messerschmitt ME-42B Blue ME-BLAUE42B, фото №5
Немає в наявності
Доставка товару з ЄС
Synthetic EU
189 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
  • МеханізмКварцовий
  • Тип циферблатуСтрілочний
  • ФункціїКалендар
  • СклоМінеральне
  • Форма корпусуКруглий
  • Матеріал корпусуНержавіюча стальСталь
  • ВодонепроникністьДо 50м (Дощ, умивання, душ)
  • Матеріал ремінцяШкіра
  • Ширина ремінця20 мм
  • Колір ремінцяКоричневий
  • Колір циферблатуСиній
  • Діаметр42 мм
  • Товщина корпусу10 мм