Чоловічий аналоговий кварцовий годинник Casio MDV-10-1A2VEF з ремінцем з нержавіючої сталі
Код: CS02550985
Чоловічий аналоговий кварцовий годинник Casio MDV-10-1A2VEF з ремінцем з нержавіючої сталі, фото №1
Немає в наявності
Доставка товару з ЄС
Synthetic EU
189 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
  • СтатьДля чоловіків
  • МеханізмКварцовий
  • Тип циферблатуСтрілочний
  • ФункціїКалендарПідсвічуванняІнші
  • СклоМінеральне
  • Форма корпусуКруглий
  • Матеріал корпусуНержавіюча стальСталь
  • Матеріал ремінцяСтальНержавіюча сталь
  • Ширина ремінця17 мм
  • Колір ремінцяЧорний
  • Колір циферблатуЧорний
  • Діаметр36 мм
  • Розміри32 x 19 x 10 см; 55 г
  • Товщина корпусу10 мм