BMS 6S 40А Li-Ion 18650 24в BW-6S40A-A
Код: CS00461683
BMS 6S 40А Li-Ion 18650 24в BW-6S40A-A, фото №1
BMS 6S 40А Li-Ion 18650 24в BW-6S40A-A, фото №2
BMS 6S 40А Li-Ion 18650 24в BW-6S40A-A, фото №3
BMS 6S 40А Li-Ion 18650 24в BW-6S40A-A, фото №4
BMS 6S 40А Li-Ion 18650 24в BW-6S40A-A, фото №5
Готовий до відправки
Кешбек +10 бонусів
Гарантія
1 міс.
Повернення 14 днів
Sxemki
15 відгуків, 93% позитивних
Опис та характеристики
Контролер заряду-розряду для Li-ion, LiPo акумуляторів 6S BMS 22,2 (25,2) В з балансуванням:
  • Номінальна напруга: 22,2 В;
  • Напруга повністю заряженої збірки: 25,2 В;
  • Максимальний тривалий струм: до 40 А;
  • Максимальний короткочасний струм: 70 А;
  • Напруга зарядки: 25,5 В
  • Максимальний струм зарядки: до 15 А;
  • Напруга відключення заряду на акумуляторі: 4,25 ± 0,025 В;
  • Напруга відключення розряду на акумуляторі: 2,7 ± 0,1 В;
  • Струм вимкнення при перевантаженні: 75 ± 5 А;
  • Струм балансування: 41±5 мА
  • Розміри: 94 x 34 x 3 мм
  • Для заміни збірок NiCd акумуляторів напругою 24 В.
Знайшли помилку?
  • ТипКонтроллер
  • Тип модуляСиловий
  • Вес (гр.)14
  • Тип аккумулятораLi-Ion
  • БрендSxemki
  • Гарантія1 міс.
  • SKU1790342320
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар