NewDay

Продавець Офлайн
Товарів продавця: 0
0 Відгуків
0
Підписників

Годинникова група NewDay працює на годинниковому ринку з 2007 года.Наша компанія займається як оптовою так і роздрібним продажем годинників на всій території Украіни.За цей час годинникова група NewDay неодноразово брала участь в годинникових салонах як в Києві так і за межами України .За дванадцять років існування на годинниковому ринку продукція компанії NewDay стала вельми популярна серед українських покупців. Наша компанія займається продажем годинників для всіх вікових категорій, включаючи самих маленьких споживачів .У нас Ви можете придбати годинники різних стилів і напрямків, будь то строгі класичні годинники або легковажні в стилі Fashion. Великою популярністю особливо серед молоді користуються кишеньковий годинник, який знову в моді. Пріоритетами в політиці компанії залишаються два напрямки-доступні ціни та ексклюзивний дизайн годинників. У сучасному світі, де кожен бажає мати щось своє неповторне й особливе, годинники NewDay допоможуть підкреслити Вашу індівідуальность.Наша компанія пропонує покупцям годинник різних дизайнів і напрямків, це можуть бути годинник як з національною символікою України так і годинник для кавоманів або любителів тварин Також група NewDay постійно працює над підтриманням широкого асортименту класичних годинників, які, як відомо, завжди в моде.Неізменним попитом користуються дитячі годинники, з асортиментом яких Ви можете ознайомитись в нашому інтернет-магазині. Наша компанія не могла залишити без уваги супутні годинниах товари, а саме ремешкі.Ми пропонуємо нашим покупцям шкіряні ремінці ті тільки різних розмірів, в тому числі нестандартних, але і різних видів кожі.Также хотілося б звернути увагу на цінову політику група NewDay пропонує одну з найнижчих цін на шкіряні ремінці по Україні.

Одним з перспективних напрямків наша компанія бачить виготовлення годинників за індивідуальним замовленням кліента.Современний годинний ринок рясніє безліччю цікавих, оригінальних моделей різних брендов.Но при всьому достатку Ви не можете бути впевнені, що такий годинник тільки у Вас. Саме тому наша компанія вирішила запропонувати покупцям таку послугу, як виготовлення годинників за індивідуальним замовленням. Покупець може надати як свій дизайн, так і скористатися послугами наших конструкторів.

Годинна група NewDay тісно взаємодіє як з оптовими так і роздрібними покупцями, уважно прислухається до зауважень і побажань клієнтів, а також працює над усуненням недостатков.Сотруднічество з клієнтами допомагає не тільки вдосконалюватися нашої компанії, але також розвивати вітчизняний годинний ринок. В результаті такої співпраці, як відомо, у виграші залишаються як покупець так і продавец.

График работы

Пн-Нд 08:00-21:00

Контакты

Отдел продаж:

+380954751915

+380685085072

svetlana_neday@ukr.net

Магазин тимчасово призупинено.
Магазин тимчасово призупинено.

Товари продавця

Вибрано товарів: 0
Фільтр
Нещодавно додані
Нещодавно додані
За рейтингом
Від дешевих
Від дорогих
Вибір категорії

Вибір категорії

Всі категорії
Фільтр
Немає товарів