LedMag

Продавець Офлайн
Товарів продавця: 0
0 Відгуків
0
Підписників

Ми спеціалізуємось на продажі товарів електричної, електро-технічної продукції, освітлення, електроінструменту та аксесуарів.

Професіоналізм і злагоджена робота відділів - одне з головних відмінностей від інших магазинів. Ми постійно розширюємо асортимент наших товарів, щоб задовольнити якомога більше потреб клієнтів. У наших каталогах ви знайдете найбільш популярні товари від світових брендів, ціна на які буде найнижчою по всій Україні.

Ми працюємо для того, щоб ви змогли, не виходячи з дому, купити товари для всієї родини. Ми розуміємо, як важливо, щоб роздуми при виборі товару не забирали багато часу. Накопичений досвід дозволяє нашим консультантам допомагати вам вибрати той продукт, який допоможе полегшити побут і економити час.

Співпрацюючи з кращими постачальниками, ми можемо реалізовувати ліцензований товар за гуртовою ціною. Наша мета - забезпечити всім необхідним товаром від виробника покупцю. Головний "Плюс" магазину - найнижчі ціни на весь асортимент по всій Україні. Нашою роботою Ви - будете задоволені!

График работы

Пн-Пт 10:00-17:00

Сб 11:00-14:00

Вс Выходной

Контакты

Отдел продаж:

+380984050434

info.frompoland@gmail.com

Магазин тимчасово призупинено.
Магазин тимчасово призупинено.

Товари продавця

Вибрано товарів: 0
Фільтр
Нещодавно додані
Нещодавно додані
За рейтингом
Від дешевих
Від дорогих
Вибір категорії

Вибір категорії

Всі категорії
Фільтр
Немає товарів