Korob

Продавець Офлайн
Товарів продавця: 0
0 Відгуків
0
Підписників

Б / у техніка з Європи - це відмінне рішення для дому та офісу. Багато покупців звертаються на вторинний ринок для придбання комп'ютерного та побутового обладнання. Воно коштує дешевше, ніж новий аналог, але при цьому знаходиться в хорошому стані. Старі монітори, ноутбуки, принтери, комп'ютери від відомих виробників можна придбати за низькою ціною без втрати якості, тому така покупка є вигідною.

Заощадити на покупці електроніки вдасться, якщо звернутися в надійні магазини, які займаються продажем колишньої у вживанні побутової та комп'ютерної техніки. Фахівці відбирають кращі екземпляри для реалізації на вторинному ринку, тому б / у електро-товари дуже якісні.

Особливостями б / у продукції є:

- хороша працездатність - вона має відмінні характеристики потужності, достатні для різних сфер діяльності;

- надійність - перед продажем товар проходить перевірку для виявлення різних дефектів. Якщо виявляються ушкодження, які впливають на роботу, вони не надходить на реалізацію;

- тривалий термін експлуатації - б / у комп'ютерну техніку з Європи від кращих світових виробників прослужить довгі роки.

Прилади з Німеччини та Європи мають наступні характеристики:

- доступна вартість - б / у пристрої можна придбати в 3-4 рази дешевше. Таким чином ви отримуєте не дорого з відмінними технічними можливостями;

- хороший зовнішній вигляд - деякі екземпляри візуально виглядають як нові через малого терміну експлуатації або через дбайливого поводження. Також існують пристрої, на корпусі яких бувають незначні подряпини, тому вони коштують дешевше;

технологічність - в каталозі інтернет-магазину Короб представлені сучасні моделі, які відповідають потребам покупців;

- довговічність - колишні у вживанні принтери, ноути і т.д. не мають заводський брак і ламаються дуже рідко через якісної збірки.

Купити бу техніку з Європи в Україну з гарантією можна в інтернет-магазині Короб. Ви можете бути впевненими в тому, що в разі поломки виріб продіагностіруют і при необхідності замінять запчастини або змінять настройки в програмі. Для звернення до сервісного центру вам знадобиться дійсний гарантійний талон.

Ціна формується в залежності від ступеня зносу продукції. У окремих виробів бувають різні параметри відбору, проте відрізняються вони незначно. Класифікація старих електротоварів:

- Клас А - продукція, яка стоїть на вітрині або була повернута покупцями. Комплектація пристроїв може бути не повною: без упаковки, транспортувальних плівок. Робота стабільна, мінімальні сліди використання;

- Клас В - був у вжитку предмет торгівлі або повернення клієнта з подряпинами, які не впливають на роботу;

График работы

Пн-Пт 10:00-19:00

Сб-Вс Выходной

Контакты

Отдел продаж:

0983106445 менеджер Сергій

sergeykorob0729@gmail.com

Магазин тимчасово призупинено.
Магазин тимчасово призупинено.

Товари продавця

Вибрано товарів: 0
Категорія
Фільтр
Нещодавно додані
Нещодавно додані
За рейтингом
Від дешевих
Від дорогих
Вибір категорії

Вибір категорії

Всі категорії
Фільтр
Немає товарів