KIEV ELECTRONIC

Продавець Офлайн
Товарів продавця: 0
0 Відгуків
0
Підписників

Інтернет-магазин Kiev Electronic підстав у 2005 році. Завдяки професійному та сумлінного підходу до ведення бізнесу, магазин став користуватися все більшою популярністю у користувачів мережі, поступово завойовуючи довіру Клієнтів, що в умовах сучасного понад насичених пропозицій ринку є для нас пріоритетом. Сьогодні ми пропонуємо нашим покупцям максимально розширений спектр напрямів, що охоплює практично всю різноманітність сучасної техніки та електроніки для будинку.


Основним завданням, яке ми ставимо перед собою з моменту заснування компанії, є надання нашим Клієнтам можливості широкого вибору і придбання високоякісної техніки за максимально доступною ціною з її доставкою в найкоротші терміни по всій території України.


Ми цінуємо своїх Клієнтів і робимо все для того, щоб вони завжди залишалися задоволеними від спілкування з нами


Ми твердо впевнені, що запорука успіху компанії полягає у повазі до будь-якій людині, що зателефонував до нас і щирому прагненню максимального сприяння у задоволенні його, суто індивідуальних потреб. Цього принципу ми дотримувалися з моменту нашого підстави і беззастережно дотримуватись його будемо і надалі.


Вищою цінністю для нас є Ваша довіра і це не просто красиві слова, адже заслуговуючи його поступово, протягом довгого часу своєю працею, ми не з чуток знаємо про те, як важко її досягти, і яка відповідальність лежить на нас для його збереження, постійного відповідності рівню очікувань, що покладалися на нас. Тому комфорт покупця – для нас головне!

График работы

Пн-Пт 10:00-18:00

Сб - 10:00-17:00

Вс Выходной

Контакты

Отдел продаж:

+380963039878

kievelectronic@gmail.com

Магазин тимчасово призупинено.
Магазин тимчасово призупинено.

Товари продавця

Вибрано товарів: 0
Категорія
Фільтр
Нещодавно додані
Нещодавно додані
За рейтингом
Від дешевих
Від дорогих
Вибір категорії

Вибір категорії

Всі категорії
Фільтр
Немає товарів