Стяжки кабельні пластикові роз'ємні 7,6x300мм UV BLACK TS1276300B
Код: CSCJ3Z9QW
Стяжки кабельні пластикові роз'ємні 7,6x300мм UV BLACK TS1276300B, фото №1
Готов к отправке
Кешбек +12 бонусов
Описание и характеристики
Спеціальний замок дозволяє розкривати стяжку, що робить її багаторазовою.
Тип: роз'ємна, багаторазова
Матеріал: нейлон 6-6
Колір: чорний
Ширина стрічки: 7,6 мм
Довжина стрічки: 300 мм
Сертифіковано
Нашли ошибку?
  • Длина300мм
  • МатериалНейлон
  • Ширина7.6мм
  • БрендBradas
  • SKU1128
Нашли ошибку в характеристиках?
Отзывы по товару