Комутатор Mikrotik CRS326-24G-2S+RM 24x1G 2xSFP L3
Код: CS01373705
Комутатор Mikrotik CRS326-24G-2S+RM 24x1G 2xSFP L3, фото №1
Готов к отправке
Кешбек +188 бонусов
Возврат 14 дней
Tehnopostavka
13 отзывов, 100% положительных
Описание и характеристики
Mikrotik CRS326-24G-2S+RM — це потужний керований комутатор, який працює на базі процесора 98DX3236 з частотою 800 MHz та має 512 MБ оперативної пам'яті, тому забезпечує високу швидкість передачі даних.
У комплект постачання входить блок живлення 24V 1,2 A та монтажне кріплення.