Код: CS01009623
9 290
Готов к отправке
Кешбек +186 бонусов
Возврат 14 дней
Tehnopostavka
13 отзывов, 100% положительных
Описание и характеристики
Mikrotik CRS326-24G-2S+IN — це потужний керований комутатор для серверних кімнат середнього рівня. Він працює на базі процесора 98DX3236 з частотою 800 MHz та має 512 MБ оперативної пам'яті, тому забезпечує високу швидкість передачі даних.
Комутатор Mikrotik CRS326-24G-2S+IN виготовлений у металевому корпусі з двома роз’ємами постійного струму 10-30 V, що забезпечує резервне живлення. Блок живлення 24V 1,2 A входить у комплект.