Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-B650, 650 ВA 274550
Код: CS01044005
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-B650, 650 ВA 274550, фото №1
  • Тип архитектуры
    Линейно-интерактивные (line-interactive)
  • Номинальная мощность
    390 Вт
  • Форма выходного тока
    Аппроксимированная (ступенчатая) синусоида
Посмотреть все характеристики
2 529
Готов к отправке
Кешбек +51 бонусов
Гарантия
12 мес.
Возврат 14 дней
Описание и характеристики
Нашли ошибку?
  • Вхідна напруга220 В ± 25 %
  • Країна виробництваКитай
  • Клас товарубазовий захист
  • Тип виконаннякласичний
  • Потужність, ва650 В*А
  • Кількість акб1
  • Кількість розеток2/0
  • Розмір, мм (шхгхв)100 x 280 x 140 мм
  • Вага, кг4.3 кг
  • Номинальная мощность390 Вт