TFT 27" Philips 27E1N1300AE, IPS 100Hz, 1ms, HDMI USB-C USB hub HAS колонки чорний
Код: CS01382058
TFT 27" Philips 27E1N1300AE, IPS 100Hz, 1ms, HDMI USB-C USB hub HAS колонки чорний, фото №1
TFT 27" Philips 27E1N1300AE, IPS 100Hz, 1ms, HDMI USB-C USB hub HAS колонки чорний, фото №2
TFT 27" Philips 27E1N1300AE, IPS 100Hz, 1ms, HDMI USB-C USB hub HAS колонки чорний, фото №3
TFT 27" Philips 27E1N1300AE, IPS 100Hz, 1ms, HDMI USB-C USB hub HAS колонки чорний, фото №4
TFT 27" Philips 27E1N1300AE, IPS 100Hz, 1ms, HDMI USB-C USB hub HAS колонки чорний, фото №5
TFT 27" Philips 27E1N1300AE, IPS 100Hz, 1ms, HDMI USB-C USB hub HAS колонки чорний, фото №6
TFT 27" Philips 27E1N1300AE, IPS 100Hz, 1ms, HDMI USB-C USB hub HAS колонки чорний, фото №7
Готовий до відправки
Кешбек +161 бонусів
Повернення 14 днів
Tehnopostavka
13 відгуків, 100% позитивних
Опис та характеристики
Два вбудовані стереодинаміки потужністю по 2 Вт відтворюють чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн, переглядайте фільми, слухайте музику без підключення зовнішніх динаміків.
Підключення монітора Philips 27E1N1300AE здійснюється за допомогою роз’єму HDMI. Використовуйте роз’єм USB Type-C для підключення монітора до ноутбука - так ви зможете переглядати високоякісне відео на великому дисплеї, заряджаючи при цьому під’єднаний пристрій з потужністю до 65 Вт. У вашому розпорядженні також буде два додаткових порти USB Type-A.
Знайшли помилку?
  • БрендPhilips
  • VESA100x100
  • HDMI1
  • Діагональ екрану27
  • Додаткові роз'єми2 x USB 3.2, 1 x Аудіороз'єм
  • КолірЧорний
  • Співвідношення сторін16:9
  • Тип матриціIPS
  • Частота оновлення100 Гц
  • Яскравість250 кд/м²
  • КолонкиТак
  • Споживана потужністьУ робочому режимі: 18.8 Вт У режимі очікування: 0.5 Вт
  • Вага, кг5,85
  • Властивості підставкиКут нахилу: -5°/+20°, Регулювання по висоті: 100 мм
  • Джерело живленнявнутрішнє
  • Динамічна контрасністьMega Infinity DCR
  • Максимальна роздільна здатність1920x1080 (Full HD)
  • Покриття екранаАнтиблікове
  • Тип підсвіткиWLED
  • Час реакції, мс1
  • Usb type-c1
  • ОсобливостіUSB-C Power Delivery 3.0 до 65 Вт та підтримкою режиму DisplayPort Alt
  • SKU242101
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар