Стяжки кабельні пластикові 7,6x250мм UV BLACK TS1176250B
Стяжки кабельні пластикові 7,6x250мм UV BLACK TS1176250B, фото №1
Опис та характеристики
Колір: чорний
Ширина стрічки: 7,6 мм
Довжина стрічки: 250 мм
Сертифіковано
Знайшли помилку?
  • Длина250мм
  • МатериалНейлон
  • Ширина7.6мм
  • БрендBradas
  • SKU1263
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар