Стяжки кабельні пластикові 3,6x250мм UV BLACK TS1136250B
Стяжки кабельні пластикові 3,6x250мм UV BLACK TS1136250B, фото №1
Готовий до відправки
Кешбек +10 бонусів
Super Instrument
Немає відгуків
Опис та характеристики
Тип: одноразова
Матеріал: нейлон 6-6
Колір: чорний
Ширина стрічки: 3,6 мм
Довжина стрічки: 250 мм
Сертифіковано
Знайшли помилку?
  • Длина250мм
  • МатериалНейлон
  • Ширина3.6мм
  • БрендBradas
  • SKU1239
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар