Монітор TFT 34" AOC CU34V5CW/BK, WQHD VA 100Гц, 1 мс вигнутий HDMI DP USB-C USB-hub webcam колонки
Код: CS02539389
Монітор TFT 34" AOC CU34V5CW/BK, WQHD VA 100Гц, 1 мс вигнутий HDMI DP USB-C USB-hub webcam колонки, фото №1
Монітор TFT 34" AOC CU34V5CW/BK, WQHD VA 100Гц, 1 мс вигнутий HDMI DP USB-C USB-hub webcam колонки, фото №2
Монітор TFT 34" AOC CU34V5CW/BK, WQHD VA 100Гц, 1 мс вигнутий HDMI DP USB-C USB-hub webcam колонки, фото №3
Монітор TFT 34" AOC CU34V5CW/BK, WQHD VA 100Гц, 1 мс вигнутий HDMI DP USB-C USB-hub webcam колонки, фото №4
Монітор TFT 34" AOC CU34V5CW/BK, WQHD VA 100Гц, 1 мс вигнутий HDMI DP USB-C USB-hub webcam колонки, фото №5
Монітор TFT 34" AOC CU34V5CW/BK, WQHD VA 100Гц, 1 мс вигнутий HDMI DP USB-C USB-hub webcam колонки, фото №6
Монітор TFT 34" AOC CU34V5CW/BK, WQHD VA 100Гц, 1 мс вигнутий HDMI DP USB-C USB-hub webcam колонки, фото №7
Монітор TFT 34" AOC CU34V5CW/BK, WQHD VA 100Гц, 1 мс вигнутий HDMI DP USB-C USB-hub webcam колонки, фото №8
Монітор TFT 34" AOC CU34V5CW/BK, WQHD VA 100Гц, 1 мс вигнутий HDMI DP USB-C USB-hub webcam колонки, фото №9
  • Час відгуку
    1 мс
  • Яскравість дисплея
    300 кд/м²
  • Діагональ екрану
    34 "
  • Співвідношення сторін
    21:9
  • Тип матриці
    VA
  • Максимальна частота оновлення
    100 Гц
  • Функції та можливості
    Кріплення на стіну VESA, Вебкамера, Вбудовані динаміки
Переглянути всі характеристики
14 643
Готовий до відправки
Кешбек +293 бонусів
Гарантія
36 міс.
Повернення 14 днів
Інтернет Магазин Shopmk
14 відгуків, 100% позитивних
Опис та характеристики
Два вбудованих в монітор динаміки потужністю по 5 Вт надають можливість спілкуватись з родиною, друзями, колегами без підключення зовнішніх динаміків.
Підключення монітора AOC CU34V5C/BK здійснюється за допомогою роз’ємів HDMI і DisplayPort. Підключайте одночасно декілька моніторів та розширяйте ігрове поле. Вбудований USB-концентратор дозволяє запобігти безладу від кабелів додаткового обладнання. USB роз’єм типу С забезпечує легке під’єднання та одночасне живлення підключеного пристрою з потужністю до 65 Вт.
Знайшли помилку?
  • Вага, кг9,43
  • ВикривленняТак
  • Властивості підставкиКут нахилу: -3° / +21°,Регулювання по висоті: 130 мм,Обертання (Swivel): +/-28°
  • Джерело живленнявнутрішнє
  • КолірЧорний
  • Споживана потужністьВ робочому режимі: 60 Вт;В режимі очікування: 0.5 Вт
  • Тип підсвіткиwLED
  • Час відгуку1 мс
  • Яскравість дисплея300 кд/м²
  • Діагональ екрану34 "