Монітор 24" LC-Power LC-M24-FHD-165-C Full HD VA 165 Гц
Код: CS02552515
Монітор 24" LC-Power LC-M24-FHD-165-C Full HD VA 165 Гц, фото №1
Монітор 24" LC-Power LC-M24-FHD-165-C Full HD VA 165 Гц, фото №2
Монітор 24" LC-Power LC-M24-FHD-165-C Full HD VA 165 Гц, фото №3
Монітор 24" LC-Power LC-M24-FHD-165-C Full HD VA 165 Гц, фото №4
Монітор 24" LC-Power LC-M24-FHD-165-C Full HD VA 165 Гц, фото №5
Монітор 24" LC-Power LC-M24-FHD-165-C Full HD VA 165 Гц, фото №6
Монітор 24" LC-Power LC-M24-FHD-165-C Full HD VA 165 Гц, фото №7
Монітор 24" LC-Power LC-M24-FHD-165-C Full HD VA 165 Гц, фото №8
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    24 "
  • Роздільна здатність екрану
    1920 х 1080
  • Тип матриці
    VA
  • Яскравість дисплея
    300 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    165 Гц
  • Час відгуку
    1 мс
  • Ігрові функції
    Adaptive-Sync
  • Функції та можливості
    Кріплення на стіну VESA, GamePlus, Регулювання нахилу
Переглянути всі характеристики
3 699
Немає в наявності
Продавець: Synthetic
Стан: Новий
Гарантія: 12 місяців
Пристрій новий, пошкоджена заводська упаковка.
Synthetic
1412 відгуки, 96% позитивних
Опис та характеристики
Висока швидкість для змагальних ігор
Кольорове охоплення та захист зору
Підключення та ергономіка
Для підключення до ПК монітор використовує порти DisplayPort та HDMI. Слід зауважити, що для досягнення максимальної частоти 165 Гц, як правило, необхідно використовувати з'єднання DisplayPort. З точки зору фізичного дизайну, монітор оснащений кріпленням VESA (100x100 мм) для можливості використання настінних або настільних кронштейнів.
Знайшли помилку?
  • VESA75 x 75 мм
  • ПризначенняІгрові
  • Діагональ екрану24 "
  • Роздільна здатність матриціFull HD
  • Яскравість дисплея300 кд/м²
  • Поверхня екрануАнтиблікова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануВигнутий
  • Кривизна екрана1200R
  • Час відгуку1 мс
  • Тип підсвічуванняLED (світлодіодне підсвічування)
  • Технології поліпшення зображенняFlicker-FreeLow Blue Light
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Кількість кольорів екрану16.7 млн
  • Ігрові функціїAdaptive-Sync
  • Інтерфейси і підключення2 х HDMI1 x DisplayPort3.5 mm Mini-Jack
  • NTSC90 %