Монітор 34" Samsung S34J552WQR 2K VA версія на 60 Гц
Код: CS02504901
Монітор 34" Samsung S34J552WQR 2K VA версія на 60 Гц, фото №1
Монітор 34" Samsung S34J552WQR 2K VA версія на 60 Гц, фото №2
Монітор 34" Samsung S34J552WQR 2K VA версія на 60 Гц, фото №3
Монітор 34" Samsung S34J552WQR 2K VA версія на 60 Гц, фото №4
Монітор 34" Samsung S34J552WQR 2K VA версія на 60 Гц, фото №5
Монітор 34" Samsung S34J552WQR 2K VA версія на 60 Гц, фото №6
Монітор 34" Samsung S34J552WQR 2K VA версія на 60 Гц, фото №7
Б/В
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    34 "
  • Роздільна здатність екрану
    3440 х 1440
  • Тип матриці
    VA
  • Яскравість дисплея
    300 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    21:9
  • Максимальна частота оновлення
    60 Гц
  • Час відгуку
    4 мс
  • Ігрові функції
    AMD FreeSync
  • Інтерфейси та підключення
    2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 3.5 mm Mini-Jack
  • Функції та можливості
    Кріплення на стіну VESA, Регулювання нахилу
Переглянути всі характеристики
12 199
Готовий до відправки
Бонусами
до 25 %
Частинами
5 платежів
Частинами
5 платежів
Кешбек +244 бонусів
Гарантія
3 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: Synthetic
Стан: Б/В Хороший
Гарантія: 3 місяці
Synthetic
1412 відгуки, 96% позитивних
Опис та характеристики
Безтурботна багатозадачність
Якість зображення WQHD
Вишуканий і практичний
Більш плавний ігровий процес
Знайшли помилку?
  • ПризначенняДля дому та бізнесу
  • VESA100 x 100 мм
  • Діагональ екрану34 "
  • Роздільна здатність матриці2K
  • Тип матриціVA
  • Яскравість дисплея300 кд/м²
  • Поверхня екрануАнтиблікова
  • Співвідношення сторін21:9
  • Форма екрануПлоский
  • Час відгуку4 мс
  • Тип підсвічуванняLED (світлодіодне підсвічування)
  • Глибина кольору8 бит
  • Технології поліпшення зображенняLow Blue LightFlicker-Free
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Висота видимої області334.8 мм
  • Ширина видимой області799.8 мм
  • Кількість кольорів екрану16.7 млн
  • Ігрові функціїAMD FreeSync
  • Клас енергоефективностіF
  • Споживча потужність (в звичайному режимі)28 Вт
  • Споживча потужність (в режимі очікування)0.5 Вт
  • Колір корпусуЧорний
  • Вага6.9 кг
  • Розміри828 х 106 х 369 мм
  • Розміри з підставкою828 х 242.8 х 470.8 мм
  • БрендSamsung
  • SKU100610868
Знайшли помилку в характеристиках?
Відгуки про товар